Kokteilis
Dzīvo

4 biedējoši iemesli, kāpēc mājoklī nedrīkst būt daudz spoguļu0

Foto: Unsplash

Mūsu senči pret šo jautājumu izturējās daudz nopietnāk kā mēs to darām mūsdienās. Viņi centās ievērot principu, lai mājās nebūtu daudz spoguļu, bet vislabāk – tikai viens. Jau sensenos laikos ticēja un arī mūsdienās ezotēriķi uzskata, ka spoguļi spēj atņemt cilvēkam dzīvo enerģiju un padara mūs vājākus un slimīgākus.

Lūk, daži nopietni iemesli, kāpēc spogulis nav tavs „draugs“:

Foto: Unsplash

1.  Spoguļos uzkrājas negācijas, tāpēc it īpaši, ja tavās mājas atrodas vecs spogulis, tad zini, ka tajā ir ļoti, ļoti daudz negāciju, bēdu un visādu citādu negatīvo emociju, kas katru reizi „atspoguļojas“ cilvēkos, kas tajā paskatās.

2. Telpā, kurā guļ bērni, nedrīkst atrasties spoguļi. It īpaši bīstami tas ir tad, ja spogulis atrodas pretī bērna gultiņai. Bērniņš, kas redz savu atspulgu spogulī, kad viņš guļ, ir pakļauts dažādām slimībām. Šie bērni bieži sūdzas par neizskaidrojamām galvassāpēm, ātri nogurst, ir nervozi, viņiem ir slikta apetīte un viņi nevēlas komunicēt ar apkārtējiem cilvēkiem. Tāpat šie bērni bieži var izrādīt agresiju un saskasmē būt nekontrolējami.

3. Tāpat spogulim nav vietas pāra guļamistabā. Ticējumi vēstī, ka tiem pāriem, kuru guļamistabā atrodas spogulis, it īpaši, ja guļot viņi redz savu atspulgu, biežāk nākas sastapties ar neuzticību un meliem attiecībās. Tāpat arī spogulis, kas atrodas pretī laulāto gultai, ietekmē seksuālās attiecības – tajās valda diskomforts.

4. Vislielāko ļaunumu spogulis spēj nodarīt gadījumā, ja savu atspulgu tajā redz slims cilvēks, guļot gultā. Tas var novest pie tā, ka slimība saasinās, jo spogulis vēl vairāk slimajam cilvēkam atņem enerģiju un spēkus.

Kur vēl mājoklī nedrīkst atrasties spogulis:

Foto: Pexels

Spogulis nedrīkst atrasties pretī ieejas durvīm, jo tādā veidā tas aizbiedē veiksmi, kas varētu ienākt jūsu mājās.

Tāpat tas nedrīkst atrasties pretī mājokļa logiem – iepriekš minētā iemesla dēļ.

LA.lv