Kokteilis
Baudi

30 Eiropas bārmeņi sacentīsies par labākā Rīgas Melnā Balzama kokteiļa autora titulu0

Publicitātes foto

Pašmāju senākais un leģendārākais zīmols “Rīgas Melnais Balzams” gatavojas gada kulminācijas pasākumam – “Rīgas Melnā Balzama” globālajam kokteiļmeistarības kausam, kas pulcēs 30 labākos bārmeņus no 15 Eiropas valstīm. Sacensību uzvarētājs tiks noskaidrots ceturtdien, 29. novembrī, piešķirot tam 3000 eiro naudas balvu.

“Esam gandarīti par šā gada starptautiskā kausa izcīņu; jau vairākās valstīs ir norisinājušies sīvi bārmeņu cīniņi, tālāku ceļojuma biļetenu saņemot vien labākajiem no labākajiem,” norāda “Rīgas Melnais Balzams” globālais zīmola direktors Māris Kalniņš. “Šis sacensības ir īpašas, tās tik daudziem bārmeņiem visapkārt Eiropā palīdz izprast mūsu balzama maģiju, kā arī to, kā šis specifiskais dzēriens ir izmantojams mūsdienīgos kokteiļos,” atklāj Māris Kalniņš.

Kausa noslēguma pasākumam sarūpēta bagātīga programma; pirms bārmeņu sacensībām norisināsies īpaša meistarklase pasaules čempiona kokteiļmākslā Mario Hofferer vadībā. Tam sekos visu 30 bārmeņu pārbaudījums, prezentējot publikai savu redzējumu par labāko kokteili ar “Rīgas Melno Balzamu”. Starptautiska žūrija noteiks trīs labākos kokteiļus, kuru autori sacentīsies par labākā kokteiļa autora titulu vakara izskaņā. Kopējais starptautiskā kausa balvu fonds ir pieci tūkstoši eiro.

“Šā gada sacensības būs tiešām saspringtas. Ir vairāki izcili kokteiļi, kas atceļojuši no Eiropas valstīm, lai gan esam diezgan pārliecināti arī par pašmāju puišu – “Olympic Voodoo Casino” bārmeņa Oļega Hindogina un divu bārmeņu no “The Left Doors” bāra Artūra Osipāna un Alda Glodeņa gaidāmo sniegumu,” stāsta globālais zīmolu direktors.

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
15 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits 1
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
7 stundas