Kokteilis
Mīli

3 zodiaka zīmju vīrieši, ar kuriem romantiskas attiecības labāk neuzsākt0

Foto: Unsplash

Dažkārt gadās, ka attiecības sievietēm sagādā sāpes. Viņas tajās nejūtas laimīgas, jo izjūt emocionālu spiedienu vai pat noniecināšanu. Dažkārt viņas tiek krāptas un viņām melo. Dažreiz attiecības pārtrauc bez jebkāda paskaidrojuma. Gluži vienkārši – salauž viņām sirdi.  Tad sievietes cenšas to aizmirst un nodibināt jaunas attiecības. Tāpēc, ja vien jūs esat šādos meklējumos un cerat uz vienkāršu ceļu pretī mīlestībai, nebūtu ieteicams uzsākt attiecības ar šo 3 zodiaka zīmju vīriešiem.

Zivis

Vīrieši, kas dzimuši Zivs zvaigznājā, reizēm ir kā neveselīgu attiecību simbols. Šis vīrietis nekad neatzīs savas kļūdas un neuzņemsies atbildību. Viņš ir pārāk emocionāls un viņam bieži vien ir grūti tikt galā pašam ar savām jūtām, nemaz nerunājot par to, ka viņš varētu domāt par cita cilvēka jūtām. Viņš ir emocionāli nenobriedis, tāpēc attiecībās atbalsts ir nepieciešams drīzāk viņam pašam.

Jaunava

Šie vīrieši ir pakļauti biežām garastāvokļa maiņām. Viņi ir emocionāli nestabili un bieži “aizsvilstas”. Sapratne un pacietība vienmēr ir bijis būtisks faktors attiecībām, bet vīriešiem Jaunavām šādu īpašību nav. Viņi ir perfekcionisti un vēlas, lai viss notiktu pēc viņu izsapņotā plāna. Un brīžos, kad tas nenotiek, viņi “noraujas” un sarīko skandālu.

Vērsis

Vīrietis Vērsis emocionāli ir pilnīgs pretstats Zivīm. Kad varam sacīt, ka Zivis ir pārlieku emocionālas, tad Vērši, kā likums, ir emocionāli atsvešināti. No malas varētu šķist, ka Vērsis dzīvo kā robots. Viņi ir uzticīgi savām partnerēm, bet emocionālā atsvešinātība vienmēr būs vislielākā problēma attiecībās ar šādu vīrieti.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Saistītie raksti
LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
4 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
3 stundas