Kokteilis
Mīli

3 zodiaka zīmju sievietes, par kurām vīrieši ātri zaudē interesi. Kāpēc?0

Foto: Pexels

Katra sieviete ir unikāla un neatkārtojama. Tas attiecas ne tikai uz ārējo izskatu, bet arī uz viņas paradumiem, raksturu un dzīves uztveri. Arī katra sieviete sev raksturīgajā manierē un veidā veido attiecības ar mīļoto vīrieti.

Tomēr astrologi ir vienisprātis, ka ir 3 zodiaka zīmju sievietes, par kurām vīrieši ātri zaudē interesi.

Un, lūk, kāpēc tas notiek:

Ūdensvīrs

Pirmajā acumirklī varētu likties, ka Ūdensvīriem veicas: viņām apkārt vienmēr ir daudz pielūdzēju. Viņus piesaista šo sieviešu oriģinalitāte, unikalitāte un netradicionālā domāšana. Tomēr bieži vien šīs sievietes pašas kaitē savai laimei. Viņu lielākā bēda ir bezgalīgā iemīlēšanās. Ja viņām kāds vīrietis patīk, viņas nekādi nespēj neizrādīt viņam, cik ļoti. Tomēr derētu reizi par visām reizēm atcerēties – vīrietis ir mednieks un viņiem sievieti patīk “iekarot”! Nevajadzētu jau pēc pāris pirmajiem randiņiem demonstrēt savu neprātīgo iemīlēšanos un sajūsmu par viņu! Ļauj viņam iekarot tevi un tavu uzmanību!

Zivis

Zivis ir ļoti maigas, romantiskas un viegli ievainojamas pēc savas dabas. Tieši tas vīriešus biedē. Satiekot potenciālo partneri, Zivis uzreiz “uzgrūž” viņam visas savas problēmas. Šī sieviete jebkura vīrieša klātbūtnē uzreiz pārvēršas par nevarīgu dāmīti, kura pati vairs neko nespēj. Protams, ka pat visuzņēmīgākajam vīrietim šāda izturēšanās šķiet dīvaina: “Kā tad viņa iztika agrāk? Pirms satika mani?” Un viņu var saprast. Ja viņš par to aizdomāsies, tad, visticamāk, interese pret šo sievieti viņam pazudīs, lai cik stiprs un uzņēmīgs vīrietis viņš arī nebūtu. Kurš vēlas redzēt sev blakus aprūpēju bērnu?

Strēlnieks

Šīs sievietes pēc savas dabas ir mednieces, bet mīlestība un attiecības viņām ir sava veida rotaļa. Pret attiecībām viņas ļoti bieži izturas vieglprātīgi, nereti mīl “rotaļāties” ar vīriešu jūtām. Adekvāts, saprātīgi domājošs vīrietis šos motīvus atpazīs uzreiz un saprotams, ka nekāda veida attiecības ar šādu sievieti viņam vairs nebūs interesantas. Savukārt raksturā vāji vīrieši ar šādām sievietēm var nodzīvot gadiem ilgi un pat nemanīt acīmredzamas lietas!

LA.lv