Kokteilis
Dzīvo

3 zodiaka zīmju sievietes, kuras ir kaprīzas, tiešas un nepieejamas, bet tik un tā viņas ir vislabākās sievas0

Foto: pexels.com

Iespējams, iegūt šo sieviešu uzmanību nemaz nav viegli, nemaz nerunājot par viņu sirdīm, taču, ja reiz tev tas ir izdevies, tu esi ļoti laimīgs vīrietis. Lai arī šīs sievietes var šķist “neērtas, tiešas, pārāk kaprīzas un vēl, un vēl”, tomēr tik un tā viņas ir vislabākās sievas.

Vēzis

Šī sieviete nebaidās no savām jūtām, bet viņa baidās tās parādīt. Ne tev, ne arī kādam citam. Viņa ir ļoti ekspresīva, taču savu laiku “pa tukšo” viņa nekad netērēs. Viņa neuzvedīsies tā, it kā vīrietim būtu jānolasa viņas domas. Viņa vienmēr būs ar tevi godīga un ļoti tieša. Tāpēc dažreiz tev liksies, ka sadzīvot ar viņu ir ļoti sarežģīti. Jā, viņa ir arī ļoti kaprīza – īsta princese uz zirņa. Tomēr viņai ir arī tādas rakstura īpašības, kas padara viņu par lielisku sievu – vissvarīgākais viņai ir ģimene. Vienmēr. Viņa savas intereses var ierindot pēdējā vietā, jo priekšroka vienmēr būs ģimenei. Ģimenes dzīvi viņa centīsies piepildīt ar visām iespējamajām krāsām un emocijām. Un viņa veltī daudz sava laika un prasmes, lai mājas un ģimene būtu tā vieta, kur vienmēr gribas atgriezties.

Auns

Sievietes, kas dzimušas šajā zodiaka zīmē pret visām lietām izturas ļoti nopietni un atbildīgi, un laulības dzīve nav izņēmums. Viņas ir uzticamas sievas un vienmēr veltīs savu laiku attiecībām. Viņām ir mērķtiecīga daba, kas nozīmē, ka vairumā gadījumu viņas sasniedz tos mērķus, par ko sapņo. Un šādu stratēģiju viņas piekopj arī attiecībās. Ja viņa ir tava sieva, esi mierīgs: viņa izdarīs visu, kas viņas spēkos, lai kopdzīve būtu laimīga. Un viņa noteikti neslinkos. Lai arī nav vienkārši iekarot viņas uzmanību vai vispār iepazīties ar viņu, ta sir to vērts! Taču nevajag priecāties pirms laika. Kad tu apprecēsies ar šo sievieti, viņa no tevis prasīs tikpat atbildīgu attieksmi un “ieguldījumu” attiecībās, kādu nodrošina viņa pati.

Lauva

Lauva vienmēr iegūst to, ko vēlas. Dažreiz šīs sievietes var likties nekaunīgas, taču patiesībā viņas vienkārši ir ļoti tiešas. Viņas harizma un šarms padara viņas nevis vienkārši pievilcīgas, bet spožas. Mīļotais vīrietis blakus viņai nebūt nav vajadzīgs tam, lai izdzīvotu. Viņa pati to labi pieprot.
Protams, dažkārt ar šo sievieti kopdzīve ir sarežģīta, jo viņa ir ļoti godkārīga un tieša, taču vienmēr jāatceras, ka aiz šīs fasādes slēpjas sirds, kas patiesi un kaislīgi mīl tevi. Vari būt dross par viņas uzticību, ja vien pats spēsi viņai to piedāvāt.

Saistītie raksti
LA.lv