Protams, ka sievietes ir dažādas – vienas ir brīnišķīgas mātes un lieliski rūpējas par saviem bērniem, citas vairāk raizējas par karjeras jautājumiem, bet vēl kādu uztrauc viņas ārējais izskats. Ideālā sieviete varētu būt tāda, kas rūpējas par visām šīm lietām vienlīdzīgi. Taču tā mēdz būt tikai pasakās.

Un, tā, astrologi apgalvo, ka sievietes, kas dzimušas šajās 3 zodiaka zīmēs, agrāk par citām pārvēršas par “tantēm”, kurām vairs nerūp skaista frizūra, jauna kleita un kurpes uz 12 cm augstiem papēžiem.

Noskaidrosim, kāpēc un vai tas tā patiešām ir!

Vēzis

Viņa var līdz pusdienas laikam staigāt halātā, sasietiem astītē matiem stāvēt pie plīts un vārīt kādu zupu – šis stereotips diezgan spilgti atbilst sievietei – Vēzim. Kā zināms, šīs zīmes pārstāvēm viena no vissvarīgākajām lietām ir ģimenes dzīve, kā likums, viņu galvenie mērķi vienmēr ir ģimenes locekļu labsajūta, tāpēc nereti viņas aizmirst pašas par sevi… Lai gan kopumā Vēzis ir ļoti jutekliska un seksuāla sieviete, kurai ar vizuālo izskatu nav nekādu problēmu – patiesībā viņas ir vienas no tām sievietēm, kurām piemīt “neizskaidrojams” skaistums. Iespējams, viņas nav klasiski skaistas, taču viņām piemīt kas tāds, kas ļoti piesaista skatienus. Ja tava mamma, draudzene vai māsa sāk pārvērsties par tanti, noorganizē viņai brīvdienu un viss sastāsies savās vietās!

Jaunava

Jaunībā Jaunavām ļoti patīk stundām ilgi pavadīt pie spoguļa, vannas istabā, frizētavā un stundām ilgi pētīt veselīga uztura plānu. Pēc tam šīs sievietes tikpat apzinīgi kāpj pa karjeras kāpnēm, pēc tam tikpat apzinīgi izvēlas savu liktenīgo vīrieti un kļūst par mātēm. Viņas ir patiešām lieliskas mātes! Un lieliskas sievas! Un lieliskas saimnieces! Taču galvenā problēma ir viņu pašu raksturs – viņas taču grib būt perfektas! Taču tā kā ir tikai 7 dienas nedēļā un tikai 24 stundas diennaktī, laiks, diemžēl, neatliek visam, bet, lai būtu perfekta darbiniece, perfekta sieva un perfekta māte – brīvās minūtes vairs neatliek necik, kā rezultātā viņas “upurē” mazsvarīgāko – savu izskatu. Neatliek laika staigāt pa veikaliem un iegādāties jaunu apģērbu un apavus, neatliek laika, lai dotos uz salonu un tur sēdētu stundām ilgi. Vienkārši nav laika! Ko darīt? Tieši tāpat kā Vēzim – iedot brīvdienu, tikai zinot Jaunavas, viņas tāpat to nepieņems. Izdzīt no mājas, aizslēgt durvis un paziņot, ka atpakaļ mājās jūs viņu ielaidīsiet tikai tad, kad viņas būs nopirkušas sev piecas jaunas kleitas un trīs kurpju pārus un bijušas skaistumkopšanas salonā.

Mežāzis

 

Šīs zodiaka zīmes pārstāves savā dziļākajā būtībā ir ļoti konservatīvas, tajā skaitā itin visā, kas attiecas uz modi un stilu. Salīdzinoši ātri sieviete Mežāzis pagātnē atstāj tās lietas, kuras pēc viņas uzskatiem, var nēsāt tikai jaunībā, bet sasniedzot kādu noteiktu vecumu (un šis skaitlis ir zināms vien viņām pašām) sieviete noteikti nekad vairs nedrīkst uzvilkt. Tāpat šīs sievietes uzskata, ka pasaulē ir daudz nozīmīgākas lietas, kam veltīt savu laiku un tērēt naudu par apģērbu, aksesuāriem un apaviem. Galu galā, neviens tāpat uz to neskatās (viņas par to ir pārliecinātas). Tas, protams, nenozīmē, ka viņas staigā nevīžīgā apģērbā, nebūt ne. Taču viņas izvēlas “neuzkrītošu” – “pelēku” apģērbu un apavus, ko varētu raksturot vienā vārdā – ļoti konservatīvs. Vai te var kas līdzēt? Nezinām gan, jo pat, ja jūs viņai uzdāvināsiet dāvanu karti no kāda šika modes veikala, viņa pārnāks no tā vīlusies, paziņojot, ka “tur neko normālu vispār nevar iegādāties”….