Ir ļoti glaimojoši atrast sevi šajā sarakstā, bet astrologi apgalvo, ka tādas sievietes ir dzimušas tikai trīs zodiaka zīmēs.

Vai atradi sevi?

Zivis

Ar šīm sievietēm mēdz būt sarežģīti, jo viņas ir ārkārtīgi sarežģīti, jo viņas ir ļoti emocionālas. Zivis ir tendētas uz dziļām pārdomām, kā arī viņām piemīt tendence noklusēt par savām sajūtām. No malas varētu šķist, ka sievietes – Zivis ir kautrīgas, bet patiesībā viņas novēro visu, kas notiek apkārt. Tieši pateicoties savai emocionalitātei, no Zivīm sanāk lieliskas mīļotās sievietes un ar viņām var veidot brīnišķīgas attiecības. Viņas vienmēr rēķināsies ar sava partnera jūtām un nekad nerīkosies ar ļauniem nodomiem. Turklāt Zivis ir ārkārtīgi uzticamas. Šīs sievietes ir gatavas uz visu savu mīļoto cilvēku dēļ. Viņas jūtās patiešām laimīgas tikai tad, kad laimīgi ir viņu tuvākie un mīļotie cilvēki.

Strēlnieks

Sievietes – Strēlnieki ir kaislīgas visās šī vārda nozīmēs. Viņas vienmēr cenšas palīdzēt citiem un savas problēmas risina savā “brīvajā laikā”. Viņas nekad nekritizēs savu mīļoto vīrieti un nenorādīs uz viņa kļūdām. Viņas vienmēr viņu atbalstīs un centīsies vienmēr būt labā noskaņojumā. Viņa ir ļoti uzticams partneris. Šīs sievietes ir mērķtiecīgas, tāpēc ir liels atbalsts attiecībās vīrietim arī smagos brīžos. Ja viņa ir iemīlējusies, viņa šim cilvēkiem atdos visu sevi, un nekad to nenožēlos. Viņa vienmēr būs kopā ar savu mīļoto vīrieti un vienmēr cīnīsies viņa pusē.

Mežāzis

Sākotnēji šī sieviete var šķist bikla un kautrīga, taču tad, kad jūs viņu iepazīsiet tuvāk, jūs viņu ieraudzīsiet pavisam citām acīm. Šīs zodiaka zīmes pārstāves ir ļoti mērķtiecīgas un nekad neapstājas pie sasniegtā, aizvien cenšoties iet tālāk. Tas arī nozīmē to, ka viņas izvēlēsies sev blakus tikai tādu pašu vīrieti. Viņas var likties “izvēlīgas”, kad runa ir par cilvēkiem. Viņas var šķist ietiepīgas, tajā pat laikā, ja viņas patiešām būs kļūdījušās, viņas bez problēmām atzīs savu vainu. Ja jūsu mīļotā sieviete ir Mežāzis, ar laiku pamanīsiet, ka viņa par jums ļoti uztraucas un “sargā” jūs. Tas nenotiek tāpēc, ka viņa nav pārliecināta par jums, viņa gluži vienkārši vēlas jums parādīt, ka ar tiem, kurus viņa mīl, nekas slikts nenotiks. Tad, kad jums būs izdevies izkausēt viņas sirdi, jūs atklāsiet, ka patiesībā viņa ir romantiska un ļoti emocionāla.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem