Kokteilis
Mīli

3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas šajā dzīvē nekad nebūs vientuļi0

Foto: Pixabay

Astrologi nosaukuši tās zodiaka zīmes, kam ierasti veicas mīlestībā un attiecībās. Izrādās, tādas ir tikai trīs – neparasti veiksmīgi cilvēki, kas ir karsti mīlestībā, sava mīļotā cilvēka dēļ gatavi izdarīt visu, sargāt ģimenes laimi un vientulība viņiem patiešām nekad nedraud.

3.vieta: Strēlnieks

Dzīvot kopā ar Strēlnieka zvaigznājā dzimušu cilvēku var ne kurš katrs. Šie cilvēki ir ļoti interesanti. Viņi ir atvērti pret cilvēkiem, ļoti sabiedriski un viņiem piemīt neaprakstāma harizma. Viņiem nepatīk meli un izlikšanās, tāpēc viņi vienlaikus tiecas pēc ļoti patiesām attiecībām. Taču Strēlnieku iekšējā pasaulē pamudina viņus uz biežu partneru maiņu. Patiesība ir tāda, ka Strēlniekam (kā vīrietim, tā sieviete) ar vienu partneri dzīvē ir daudz par maz. Tā ir ugunīga un nepieradināma zodiaka zīme. Iespējams, ka ar vienām laulībām Strēlnieks savā dzīvē neaprobežosies, taču viņi nekad nav vientuļi.

2.vieta: Vēzis

Vēzis ir visģimeniskākā no zodiaka zīmēm. Šiem cilvēkiem viena no vissvarīgākajām lietām pasaulē ir ģimene un tās laime. Vēži savas dzīves laikā cenšas nodibināt vislaimīgāko un vislabāko ģimeni. Turklāt, kas nav mazsvarīgi, viņi spēj to sargāt arī tad, kad rozā briļļu periods jau sen ir beidzies. Ja Vēzim izdodas satikt tādu cilvēki, kas ģimeni un labsajūtu tajā vērtē tikpat augstu, kā viņš pats, šī būs patiešām laimīga ģimenes dzīve.

1.vieta: Svari

Lūk, kam patiešām veicas mīlestībā un attiecībās – Svariem! Viņi var likties neizlēmīgi, svārstīgi, šaubīgi, taču viņi ir tik “elastīgi”, ka no teju visām 12 zodiaka zīmēm spēj atrast sev vispiemērotāko partneri. Svaru aizbildnis ir Venēra, tāpēc mīlestība kā neatņemama sastāvdaļa eksistē visā viņu dzīves laikā. Svari piesaista sev apkārtējo uzmanību un interesi teju vai ikdienā situācijā. Tāpēc arī iepazīstas šie cilvēki ļoti viegli.

LA.lv