Daudzi jau kopš bērnības zina, ka vēlēsies sev kuplu ģimeni, bet kāds cits arī pieaugušā vecumā vēl aizvien nespēj iedomāties sevi kopā ar vienu partneri daudzus gadus. Protams, ģimenes uztverē liela nozīme ir kā audzināšanai, tā pieredzei ģimenē, kā arī reizēm dzimšanas laikam.

Daži cilvēki, kuru raksturs ir ļoti neatkarīgs, nespēj un reizēm arī nevēlas sevi iedomāties šādā lomā – dzīve daudzu gadu garumā kopā ar vienu partneri. Savukārt raksturu lielā mērā nosaka zodiaka zīme, kādā cilvēks ir dzimis.

Noskaidrosim, kuras zodiaka zīmes savā dzīvē ģimenei piešķir mazāk nozīmīgu lomu, jo vairāk par visu uz pasaules ciena savu neatkarību un brīvību:

3.vieta: Ūdensvīrs

Šie cilvēki var ļoti daudz solīt, bet ļoti maz no teiktā izdarīt. Viņi dzīvos tikai tādās attiecībās, kas simtprocentīgi atbilst viņu uzskatiem par ideālām attiecībām. Kaut mazākais partnera “niķis” liks viņiem pārskatīt attiecību statusu un sāk ideāla partnera meklējumus. Bēda ir tāda, ka Ūdensvīri ir pārliecināti, ka vienmēr atradīs kādu citu mīļoto cilvēku, tāpēc šādi “klejot” pa pasauli vieni paši viņi var gadiem ilgi, nemaz nenojaušot, ka gadi atpakaļ nenāks.

2.vieta: Lauva

Romantiskas attiecības ar Lauvām parasti sākas ļoti strauji, jo šīs zodiaka zīmes pārstāvji patiešām ir ļoti kaislīgi. Tomēr viņi vēlas valdīt par visu un visiem, tāpēc attiecībās bieži vien sākas strīdi jau agrīnā stadijā. Ja partneris Lauvai nepakļaujas, tad nepatikšanas ir garantētas – sākumā šīs zodiaka zīmes pārstāvis centīsies “pretinieku” pievarēt, bet, ja neizdosies, tad pametīs un atradīs kādu citu “upuri” ar ko rotaļāties attiecībās.

1. vieta: Dvīņi

Viņu noskaņojums mainās neskaitāmas reizes dienā, tāpat arī pārliecība, dzīves uzskati un diemžēl arī partneri. It īpaši ātri viņi izšķiras tajos gadījumos, kad otrā pusīte ir kaut ko sagrēkojusi – Dvīņi ir ļoti nepacietīgi un bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem no ģimenes var aiziet paši, kā arī norādīt uz durvīm mīļotajam cilvēkam.