Kokteilis
Dzīvo

3 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus pat dzīve nevar “salauzt”0

Foto: Pexels

Šie 3 zodiaka zīmju pārstāvji nav raduši padoties: tā vien šķiet, ka viņi nekad nav dzirdējuši vārdus “liecies mierā” vai arī tādu jēdzienu kā “kompromiss”. Viņi virzās uz savu mērķi, lai vai tur kas. Pat, ja dzīve viņus nospiež ceļot, viņi nemaina savu mērķi. Viņus “salauzt” nevar nekas.

Kas viņi ir?

Strēlnieks

Optimisms un mērķtiecība, kas ir Strēlniekos, rada cieņu, bet dažos pat skaudību. Nav šajā pasaulē lietu, ar kurām viņš ir gatavs samierināties un pārstāt cīnīties. Šiem cilvēkiem piemīt laba intuīcija un ass prāts, kas palīdz pieņemt pareizos lēmumus un meklē risinājumus tur, kur citi to pat nemeklētu. Strēlnieki ir viena no vismērķtiecīgākajām zodiaka zīmēm un šajos cilvēkos ir daudz labu īpašību. Šie cilvēki ne vien nepadodas paši, bet neļauj to darīt arī citiem. Turklāt viņi ir gatavi palīdzēt ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Dažreiz no malas varētu šķist, ka Strēlniekiem dzīvē viss vienmēr ir kārtībā, taču tā nebūt nav, gluži vienkārši, viņi nekad nepadodas un nenolaiž rokas.

Skorpions

Skorpioni ir ļoti intelektuāli cilvēki un prot iznākt kā uzvarētāji no ļoti sarežģītām situācijām. Šī zodiaka zīme redz vairāk nekā citi – gan labo, gan slikto. Šie cilvēki nekad nepārspīlē problēmas un necer, ka tās atrisināsies pašas par sevi, viņi zina – ja kaut ko vēlies atrisināt, dari to. Pat traģiskas situācijas dzīvē Skorpionu tikai spēcina. Ārējie šie cilvēki šķiet ļoti vēsi un augstprātīgi, taču dziļi sirdī slēpjas emocionāli un ļoti jūtīgi cilvēki, kam reizēm ir ļoti nepieciešams just, ka viņu mīl un ciena. Daudz kas Skorpionu var ievainot, taču viņš to nekad nerādīs, it īpaši, saviem ienaidniekiem.

Auns

Auni ir ārkārtīgi mērķtiecīgi un virzās uz mērķi taisni – ne pa labi, ne pa kreisi. Viņi ir nesalaužami un parasti izvēlas tikai vienu ceļu. Nepieņem kompromisus. Bezbailīgi – gatavi mesties cīņā kaut ar pašu nelabo, ja tas pretendē uz to pašu, ko viņi. Šie cilvēki gadiem ilgi var soli pa solītim rāpties kalnā, krist, sasisties, bet viņi nekad nepārstās tajā kāpt – ja mērķis ir izvirzīts, nekas nespēs viņu no tā novirzīt vai “salauzt”.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kādas ir tavas zināšanas par videi draudzīgu dzīvesveidu?
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: jaunā “Reserved” Ziemassvētku un Jaunā gada ballīšu kolekcija ir klāt!
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
2 stundas
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda