Kokteilis
Dzīvo

3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas naudas dēļ ir gatavi uz visu0

Foto: Unsplash

Nauda ir ļoti svarīga cilvēku dzīves sastāvdaļas – bez tās nav sapņu piepildījuma, bez tās ir rūpes par rītdienu. Taču naudai noteikti nevajadzētu kļūt par dzīves pašmērķi. Un tomēr! Netrūkst tādu cilvēku, kam nauda dzīvē ir pirmajā vietā un tās dēļ viņi ir gatavi praktiski uz visu.

Lūk, arī viņi – saskaņā ar astrologu novērojumiem:

Auns

Bagātīgas dēļ tu esi gatavs praktiski uz visu. Patiesībā teiciens „iet pāri līķiem“ ir tieši par tādiem cilvēkiem kā tu. Bet visvairāk tevi vilina viegla nauda, tā, piemēram, azartspēles, totalizatori, sports – tev patīk azarts un tev patīk uzvaras sajūta. Starp citu, ja neesi vēl pamanījis veiksme naudas lietās vienmēr ir tava pusē, taču tu to neproti novērtēt un atklāti sakot, bieži pat pamanīt. Tavas finansiālās grūtības dzīvē ir saistītas ar vienu lietu – nespēju plānot savu budžetu, te tev valda absolūts haoss.

Skorpions

Pirmajā vietā dzīvē tev ir nauda, un tikai pēc tam viss pārējais. Tevi vairāk uztrauc, cik naudas ir tavā bankas kontā, nekā tas, ka ar savu labāko draugu neesi runājis mēnesi. Ja tavas vēlmes sakrīt ar iespējām, tu vari strādāt dienu un nakti, lai nopelnītu savu pirmo lielo bagātību. Bet, ja arī neesi pamanījis, no tā bieži vien cieš tavs mīļotais cilvēks.

Strēlnieks

Nauda mīl tevi tikpat ļoti kā tu to. Ar tavu prātu, erudīciju un harizmu tu ar vieglu rokas vēzienu vari gan iegūt, gan iztērēt iespaidīgas naudas summas. Naudai tu nepieķeries – tā ir tava labākā rakstura īpašība. Sliktākā? Vislielākie un slavenākie krāpnieki pasaulē visbiežāk ir tieši Strēlnieki.

Saistītie raksti
LA.lv