Katram cilvēkam ir savs liktenis un tajā ir gan labās lietas, gan sliktās. Protams, nevar apgalvot, ka vienas un tās pašas zodiaka zīmes 100% gadījumos ir laimīgas, bet citas – nelaimīgas. Taču katram zodiaka zīmes pārstāvim zvaigznes ir dāvājušas tādas personības īpašības, kas palīdz šiem cilvēkiem izvēlēties savu dzīves ceļu.

Šīm 3 zodiaka zīmēm zvaigznes uzdāvinājušās tādu rakstura īpašību kopumu, kas ļauj šiem cilvēkiem iet pa dzīvi ar smaidu uz lūpām, bet pārējie bieži vien nodomā: “Kā viņiem tas izdodas?”

Strēlnieks

Ja tu kādreiz satiksi Strēlnieku, kas izturas skarbi vai pat neiecietīgi, droši zini, ka tā ir maska, jo patiesībā Strēlnieki pat līdz sirmam vecumam turpina uzvesties kā mazi bērni un pats galvenais – viņi gandrīz vienmēr smaida. Arī citos cilvēkos viņi augsti vērtē humora izjūtu un spēju dzīvot ar vērienu. Pozitīvo emociju līmenis Strēlniekos ir ļoti augsts, kas, protams, šos cilvēkus arī citu acīs padara par ļoti smaidīgiem un kopumā veiksmīgiem, jo, vērojot viņus no malas, tā vien varētu šķist, ka viņiem nav nekādu rūpju.
Strēlnieki, starp citu, patiešām tic tam, ka pat mīļotajam cilvēkam vispirms ir jābūt viņa draugam un tikai pēc tam – partnerim, kas zināmā mērā arī izskaidro šīs zodiaka zīmes pārstāvju attieksmi pret citiem cilvēkiem. Ienaidnieks Strēlniekam? Tad šim cilvēkam ir bijis ļoti, ļoti viņš jāsāpina. Pat tajās dzīves situācijās, kad Strēlnieks smagi paklūp un stipri savainojas, pēc brīža viņš jau atkal ir gatavs celties kājās un doties tālāk. Un pat ar smaidu.

Jaunava

Jaunavas laime slēpjas šo cilvēku spējā racionāli izturēties pret savi dzīvi. Jaunavai nekad negadās tādas ķibeles kā nokavēt darbu, jo bija sastrēgums, piemēram. Jo šie cilvēki vērā ņem itin visus faktus, plānojot savu dzīvi un pat tādus sīkumus kā ceļā pavadītais laiks no punkta A uz punktu B. Negaidi, kad tu Jaunavai varēsi piezvanīt piektdienas vakarā un uzlūgt viņu ciemos pie sevis uz laukiem tajā pat nedēļas nogalē. Nē, tā nenotiks. Šim cilvēkam viss jau sen ir saplānots. Taču, ja tu viņu uzlūgsi divas nedēļas iepriekš – Jaunava noteikti tam piekritīs un ieradīsies precīzi minūti minūtē jūsu norunātajā laikā. Šie cilvēki nekad lieki neriskēs un nemainīs savus plānus bez racionāla iemesls – tāda ir viņu veiksmes stratēģija, kas, kā jāatzīst, darbojas nevainojami.

Ūdensvīrs

Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, dzīvē palīdz viņu attieksme – “jā, es uzmanīgi jūs klausos un ņemu vērā, ko teicāt, taču es darīšu tā, kā es uzskatu to par pareizu”. Nekad neredzēsiet diskusijā iekarsušu Ūdensvīru, kas par katru cenu centīsies pierādīt savu taisnību, jo viņi tā nedara. Viņi vienkārši pasaka savu viedokli, ja viņiem to jautā un dara tā, kā uzskata par pareizu. Dažreiz raugoties, kā šie cilvēki rīkojas dažādās situācijās, šķiet, ka viņiem ir kāda trešā acs, jo viņi ikreiz zina, kādos riskos neiesaistīties, lai neiegūtu sliktu pieredzi. Tāpat Ūdensvīri vienmēr ir gatavi iesaistīties dažādās jaunās iecerēs, ja tās viņus iedvesmo un ceļ spārnos. Ūdensvīrs, kas ir prieka un mīlestības pilns, izstaro mīlestību un optimismu, kas “pielīp” arī apkārtējiem.