Kokteilis
Mīli

3 zodiaka zīmes, kas prot mīlēt patiesi un atklāti0

Foto no Shutterstock.com

Vai tu kādreiz esi aizdomājies par to, ka spēja patiesi mīlēt cilvēka dzīvei piešķir jaunu nozīmi? Citiem vārdiem runājot – spēja mīlēt no visas sirds otru cilvēku nepiemīt kuram katram, tā piemīt tikai dažiem.

Veids, kādā mēs izrādām savu mīlestību, var būt ļoti atšķirīgs – vieniem tā ir publiska savu jūtu izrādīšana, bet citi cilvēki no šādas rīcības izjūt diskomfortu un izvēlas savas jūtas izrādīt tikai otram cilvēkam, bez liekiem skatītājiem. Veids, kādā cilvēks demonstrē savas jūtas, ir atkarīgs no daudziem faktoriem: no audzināšanas, rakstura, ieradumiem, kā arī tā, kādā zodiaka zīmē šis cilvēks ir dzimis.

Lūk, 3 zodiaka zīmes, kas nekautrējas izrādīt savas jūtas partnerim, turklāt, kad viņi kādu mīl, dara to patiesi un līdz sirds dziļumiem:

1. Vērsis

Cilvēki, kas ir dzimuši Vērša zvaigznājā, pret attiecībām izturas ļoti emocionāli un pat principiāli. Viņi gūst patiesu gandarījumu no mīlestības un spēju dāvāt to citam cilvēkam. Vērši ir neticami harmoniski cilvēki, turklāt viņiem ir ļoti svarīgi izjust pieskārienu maģiju. Turklāt viņi to ar izteiktu vieglumu dara arī publiskās vietās.
Astrologi apgalvo, ka Vērši ir ārkārtīgi seksuāla zodiaka zīme. Viņi zemapziņā tiecas pēc seksuālas baudas, bet viņu jūtīgā daba pievelk pretējo dzimumu kā magnēts. Viņi stundām ilgi var pa centimetram vien pētīt sava partnera ķermeni. Tieši šīs zodiaka zīmes pārstāvji spēj maksimāli izrādīt savu maigumu arī pēc mīlēšanās.

2. Lauva

Lauvas ir kā lieli, maigi kaķi, viņiem ļoti patīk izrādīt savas jūtas apkārtējai pasaulei. Viņi ar vislielāko prieku piekļaujas, maigojas, tur savu partneri aiz rokas. Šādas sajūtas viņiem nozīmē ļoti daudz.
Lauvas var attiecināt pie tām zodiaka zīmēm, kas mīlestību kā mīl saņem, tā to arī dāvā. Ja tavs partneris ir dzimis šajā zodiaka zīmē, neaizmirsti viņam izrādīt arī savas jūtas, tas patiešām darīs viņu laimīgu. Dažreiz to ir jādara avansā! Kad jūs kopā atrodaties sabiedrībā, maksimāli veltī uzmanību savai mīļotajai Lauvai, tici, viņi to ļoti novērtēs!

3. Zivis

No dabas šiem cilvēkiem piemīt spēja just līdzi. Par to lieliski informētas ir arī pašas Zivis, jo cilvēkiem patīk atrasties viņiem līdzās. Tikai Zivis spēj savā tuvumā “turēt” jebkuru citu cilvēku, turklāt šis cilvēks šajos brīžos jutīsies neizsakāmi laimīgs.
Šīs zodiaka zīmes pārstāvji attiecībās gaida tikai un vienīgi mijiedarbību, ja tās nav, tādas attiecības nav iespējamas. Mīlēt un ciest vienlaicīgi Zivis arī spēj, taču tas turpināsies neilgi. Tikai tad, ja kontakts ar partneri būs adekvāts, šī zīme spēs radīt ilgstošas un harmoniskas attiecības ar mīļoto cilvēku. Ja tu pret Zivīm izrādīsi rūpes un maigumu, tu noteikti tiksi “atalgots”. Mīlēt no visas sirds un patiesi – tas ir par Zivīm.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv