Kokteilis
Mīli

3 zodiaka zīmes, kas pārtrauc attiecības nekavējoties, ja viņus sāpina0

Foto: Pexels

Uzbūvēt laimīgas ģimenes attiecības nebūt nav viegli. Tas ir ilgstošs un regulārs darbs abiem partneriem. Tāpēc brīžos, kad attiecībās rodas kāda krīze, vainīgi vienmēr ir abi. Taču ir tādi cilvēki, kas šādās attiecībās atsakās turpināt dzīvot un pārtrauc tās vairumā gadījumu tiklīdz viņus kaut kas neapmierina. Bet, ja viņus sāpina, tad viņi pametīs partneri nedomājot ne mirkli!

Lūk, kurās 3 zodiaka zīmēs dzimst cilvēki, kas spēj pieņemt šādus lēmumus:

Zivis

Zivis nekad neierosinās šķirt laulību, un pat neprovocēs konfliktus ģimenē, jo kopumā labi pielāgojas dažādiem apstākļiem un pat iemācās “peldēt pa straumi”. Taču, ja partneris būs, piemēram, neuzticīgs, Zivis to nekad nepiedos un momentā pārtrauks šīs attiecības, bez īpašiem paskaidrojumiem. Viss taču tāpat ir skaidrs!

Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji tiek uzskatīti par ļoti ģimeniskiem cilvēkiem, kam vissvarīgākā vieta pasaulē ir viņu māja. Taču, ja attiecībās ir kādi neatrisināmi jautājumi, kur Vēzis principiāli nespēj piekāpties, tad attiecības viņi pārtrauks. Vēzim ir vieglāk attiecībām pārvilkt krustu un iet pretī savai laimei, kur viņa centienus novērtēs, nekā cīnīties par to, kas “nav tā vērts”. Vēzim ir ļoti augsts pašvērtējums!

Strēlnieks

Strēlnieki ir gatavi “upurēt” sevi citam cilvēkam, it īpaši, ja viņi patiešām šo cilvēku mīl no visas sirds. Taču viņu impulsīvais raksturs un uzvedība bieži ar viņiem izspēlē nelāgus jokus – strīdu brīžos viņi var izšķirties uz līdzenas vietas, un pat izvākties no mājām. Bet “patīt šo situāciju atpakaļ” un padomāt, par ko izcēlās strīds – tas vairs nav svarīgi.

LA.lv