Ja tev ir ilgstošas attiecības un tevi jau sen nodarbina jautājums, vai un kad tu apprecēsies, šo 3 zodiaka zīmju pārstāvji 2019.gadā to pavisam noteikti izdarīs.

Vai tu esi viens no viņiem?

Katrai zodiaka zīmei ir noteikts ceļš, par kuru tās dosies 2019.gadā. Katru no tām sagaida nopietnas pārmaiņas, taču dažiem tās būs globālākas. 2019.gadu var raksturot kā pārmaiņu gadu daudzām zodiaka zīmēm. Šajā rakstā iepazīsimies ar tām zodiaka zīmēm, kurām nākošgad būs liela iespēja apprecēties.

Skorpions (23.10 – 23.11)

Protams, tev nevajag sākt tagad izmēģināt, kā tu teiksi “jā” vārdu baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā savā kāzu ceremonijā. Tomēr kā nākošo gadu prognozējuši astrologi, tev būs ļoti liela iespēja arī likumīgi piereģistrēt attiecības ar savu partneri. Tu pats arī emocionāli būsi beidzot gatavs šim solim, turklāt tas ir veiksmīgs gads tavai zodiaka zīmei, jo laulība, kas noslēgta nākošajā gadā, būs laimīga un saticīga.

Strēlnieks (23.11 -21.12)

Tu jau dzirdi kāzu zvanus? Tu kā Strēlnieks esi pieskaitāms tām zodiaka zīmēm, kurām palaimēsies iziet pie vīra vai apņemt sievu nākošajā gadā. Tu esi ļoti jautrs, dzīvespriecīgs un arī pat neprognozējams cilvēks. Un tik un tā, nākošajā gadā ir liela procentuālā iespēja, ka tava dzīve vismaz šajā frontē stabilizēsies.

Zivis (19.02 – 20.03)

Esi gatavs beidzot šim nozīmīgajam solim? Tava zodiaka zīme ir iekļuvusi to laimīgo sarakstā, kas apprecēsies ar savu mīļoto cilvēku nākošajā gadā. Tu nostiprināsi savu mīlestību, un tas kļūs par brīnišķīgu sākumu ģimenes dzīvei kopā ar tavu mīļoto cilvēku.