Kokteilis
Dzīvo

Trīs zodiaka zīmes, kas nākamajā gadā apprecēsies0

Foto: Pixabay

Ja tev ir ilgstošas attiecības un tevi jau sen nodarbina jautājums, vai un kad tu apprecēsies, šo trīs zodiaka zīmju pārstāvji 2019. gadā to pavisam noteikti izdarīs.

Vai tu esi viens no viņiem?

Katrai zodiaka zīmei ir noteikts ceļš, pa kuru tās dosies 2019. gadā. Katru no tām sagaida nopietnas pārmaiņas, taču dažiem tās būs globālākas. 2019. gadu var raksturot kā pārmaiņu gadu daudzām zodiaka zīmēm. Šajā rakstā iepazīsimies ar tām zodiaka zīmēm, kurām nākamgad būs liela iespēja apprecēties.

Skorpions (23.10.–23.11.)

Protams, tev nevajag sākt tagad izmēģināt, kā tu teiksi “jā” vārdu baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā savā kāzu ceremonijā. Tomēr kā nākamo gadu prognozējuši astrologi, tev būs ļoti liela iespēja arī likumīgi piereģistrēt attiecības ar savu partneri. Tu pats arī emocionāli būsi beidzot gatavs šim solim, turklāt tas ir veiksmīgs gads tavai zodiaka zīmei, jo laulība, kas noslēgta nākamajā gadā, būs laimīga un saticīga.

Strēlnieks (23.11.–21.12.)

Tu jau dzirdi kāzu zvanus? Tu kā Strēlnieks esi pieskaitāms pie tām zodiaka zīmēm, kurām palaimēsies iziet pie vīra vai apņemt sievu nākamajā gadā. Tu esi ļoti jautrs, dzīvespriecīgs un arī pat neprognozējams cilvēks. Un tik un tā, nākamajā gadā ir liela procentuālā iespēja, ka tava dzīve vismaz šajā frontē stabilizēsies.

Zivis (19.02.–20.03.)

Esi gatavs beidzot šim nozīmīgajam solim? Tava zodiaka zīme ir iekļuvusi to laimīgo sarakstā, kas apprecēsies ar savu mīļoto cilvēku nākamajā gadā. Tu nostiprināsi savu mīlestību, un tas kļūs par brīnišķīgu sākumu ģimenes dzīvei kopā ar tavu mīļoto cilvēku.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
15 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 16 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība 1
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
9 stundas