Kokteilis
Mīli

3 zodiaka zīmes, kas mīļotajam cilvēkam vienmēr dos “otro iespēju”0

Foto: Pixabay

Mūsdienās attiecību atsākšana ar bijušo partneri ir reta. Lielākoties pēc krīzes attiecībās cilvēki tomēr dod iespēju sev un otram veidot jaunas attiecības, tomēr ir reizes, kad iepriekšējās attiecības kaut kādu iemeslu dēļ ir bijušas tik nozīmīgas, ka, ja vien partneriem būtu iespēja tās atsākt, viņi to noteikti darītu.

Attiecībās viens no visbiežākajiem šķiršanās iemesliem ir bijusi krāpšana.

Lūk, 3 zodiaka zīmes, kas ir gatavi dot mīļotajam “otro iespēju” pat pēc tam, kad viņš ir nodarījis pāri un ļoti sāpinājis:

Zivis

Ja Zivis kāds sāpina, tas viņu dvēselē atstāj lielas un dziļas rētas, taču tajā pat laikā tas nenozīmē to, ka šis cilvēks Zivīm pārstāj nozīmēt mazāk. Šie cilvēki, protams, atgriežoties pie pāridarītāja riskē atkal tikt apmānītiem, un, galu galā, piedzīvot vēl vienu lielu vilšanos, tomēr viņi cer uz labāko. Zivis tomēr izvēlas riskēt, iekšēji cīnoties ar savām jūtām attiecībā pret pāridarījumu.

Vēzis

Vēzis ir no tiem cilvēkiem, kurš uzskata tā: pat, ja arī kāds otram ir ļoti, ļoti nodarījis pāri, cilvēkam vienmēr ir jādod otra iespēja. It īpaši, ja šis cilvēks ir ļoti tuvs un nozīmīgs.
Vēzis savus pārdzīvojumus un dvēseles sāpes nevienam neatklās: viņš to izdzīvos dziļā vienatnē, cenšoties analizēt notikušo situāciju no visām iespējamajām pusēm, un meklēs daļēju attaisnojumu pats sev, kāpēc ir devis šim cilvēkam otru iespēju.
Protams, ka Vēzis baidās no kārtējās vilšanās un pāridarījuma, taču viņš nespēj pavēlēt savai sirdij.

Jaunava

Jaunavas cenšas savā dzīvē atrisināt pilnīgi visas problēmas, kas apgrūtina viņu dzīvi. Savā ziņā šiem cilvēkiem ir taisnība – ja ir kaut viena problēma, kas tev traucē dzīvot, agri vai vēlu tā par sevi atgādinās. Visbiežāk Jaunava otru iespēju dod tādēļ, ka vēlas redzēt, vai partnerim pret viņu vēl aizvien ir kādas jūtas un tāpat vēlas saprast, kāpēc mīļotais cilvēks izrīkojās tā, kā izrīkojās.
Jaunava no šīs situācijas mācās nepieļaut šādus “grābekļus” vēl kādreiz dzīvē.

LA.lv