Kokteilis
Mīli

3 zodiaka zīmes, kas mīl patiesi, bet viņiem nepatīk izrādīt savas emocijas0

Foto: Pexels

Šiem cilvēkiem nepatīk izrādīt emocijas, taču, ja viņu jūtas ir patiesas, tās ir daudz patiesākas kā vairumam citu zodiaka zīmju. Katrai zodiaka zīmei piemīt savas labās īpašības un, protams, arī sliktās, taču mēs visi esam tik dažādi: cik vienam emocijas izrādīt ir viegli, tik citiem – grūti. Taču tas nebūt nenozīmē, ka cilvēki, kas nemitīgi neskūpsta savu partneri vai neapskauj viņu, mīlētu viņu mazāk. Tieši otrādi – ja runa ir par šīm 3 zodiaka zīmēm, patiesībā ir tieši pretēji – viņu mīlestība un jūtas ir ļoti patiesas, tikai ne tik ārišķīgas.

Lūk, 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas mīl patiesi un stipri, bet šīs emocijas visbiežāk neizrāda:

Jaunava

Jaunavām gandrīz nevienā situācijā netīk izrādīt savas emocijas, kaut arī šī zodiaka zīme ir ārkārtīgi maiga un jutekliska. Patiesībā šie cilvēki bieži “apspiež” savas emocijas, taču dažkārt tās “izraujas” ārpusē un negaidīti ir iespēja ieraudzīt emocionālu Jaunavu. Taisnības labad jāteic, ka šādas reizes ir patiešām ļoti retas. Attiecībās Jaunavām ir jājūtas pasargātām no apkārtējās pasaules un jāizjūt simtprocentīga uzticība no partnera. Iespējams, ka tad, reizi pa reizei, jūs no Jaunavas sagaidīsiet kādas maiguma izpausmes. Taču, ja jūs esat cilvēks, kam fiziskie pieskārieni un emociju izrādīšana ir neatņemama attiecību sastāvdaļa, attiecības ar Jaunavu diez vai ir domātas jums…

Vēzis

Vēzis ir ļoti maiga zodiaka zīme. Ierasti uzskata, ka arīdzan ļoti emocionāla, taču patiesībā ir gluži otrādi – Vēzis savas emocijas daudz, daudz labprātāk glabā savā “čaulā”, nekā tās izrāda apkārtējiem cilvēkiem. Šie cilvēki ir raduši savas emocijas nedemonstrēt, jo: baidās, ka viņus nodos, sāpinās un nodarīs viņiem pāri. Tāpēc droši paliek droši – labāk tās turēt pie sevis. Tikai atsevišķās situācijās Vēzis ir gatavs atklāties – jo patiesībā tie ir gana kaislīgi cilvēki. Var gadīties tā, ka kaislīgās izpausmes no viņiem ir jāgaida ļoti ilgi, bet ticiet, tas būs to vērts.

Dvīņi

Dvīņi ir vienkārši un sarežģīti reizē. Viņi var būt pat ļoti ārišķīgi, bet reizē – pilnīgi nepieejami. Turklāt savu noskaņojumu viņi maina nevis pa stundām, bet pa minūtēm. Dvīņi ir kaislīgi, viņiem ir svarīgi fiziskie pieskārieni, taču ar nosacījumu, ka tas notiek tad, kad viņi tiešām vēlas to un ir gatavi tam. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nekad nepriecāsies par “piespiedu” emociju izrādīšanu – piemēram, kādā saviesīgā pasākumā viņi nepaņems partneri aiz rokas tik tāpēc vien, ka “tā ir pieņemts”. Viņi to darīs tikai tādā gadījumā, ja viņiem būs attiecīgais noskaņojums. Dzīvot kopā ar Dvīņiem ir izaicinājums – nekad nevar zināt, kas sekos tālāk.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
41 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
11 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
32 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
16 minūtes