4 Komentāri

 1. Jūū

  Par Ūdensvīru perfekti un precīzi pateikts. Ūdensvīrs ir baigais intrigants! Gribētu jau gan, ka neviens to nepamana:)

 2. Absoluti

  Precizi! :))) Nepasrpejams liideris jeb precizak lideres ir Dvines, tad Udensviri. Svari daudz mazak. Udensvira virieshi vairak ir meli, kas par otru zina labak par pashu.

 3. SKAIDRA

  PILNĪGI GARĀM! AP DVĪŅIEM VIJ INTRIGAS UN CENŠAS TOS SAINTRIĢĒT! DVĪŅI IR SPĒCĪGA HOROSKOPA ZĪME UN PATI ZIN KĀ TAI DZĪVOT! AR DVĪNI VAR DROŠI RUNĀT PAT PAR VISBĪSTAMĀKAJIEM JAUTĀJUMIEM UN TĒMĀM ZINOT, KA SARUNA PALIKS VIENĪGI ABU RUNĀTĀJU ZIŅĀ! DVĪŅI NAV TENKU UN INTRIGU VĀCELES! MANS ŠĀDU SARUNU BIEDRS ARĪ IR DVĪNIS UN PIE TAM VĪRIETIS! NEKO SLIKTU NEVARU TEIKT UN NETEIKŠU! NEKAD NEESMU UZTICĒJUSIES SIEVIETĒM, JO RUNĀTAIS TICIS PATEIKS TĀLĀK KĀDAI DRAUDZENEI LĪDZ TAS NONĀCIS ATPAKAĻ MANĀS AUSĪS! PRIEKŠ KAM MAN TO VAJAG??? RUNĀJOT AR SIEVIETĒM VIENMĒR UZMANOS UN UZMANĪŠOS!

 4. Mulkibas

  to,ko pateiksi dviinim, zinas viss ciems un vel aiz ta. Nenod dies partraukt draudzibu- visi jusus noslepumi bez zelastibas tiks izstastiti visim. Uzmanaties! Visas tris gaisa zimes tenkoshanu uzskata par normalu izklaidi jeb labu laika pavadishanu. Vienmer domajat, ko sakat, bet labk ieverot zelta kluseshanas principu.

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *