Kokteilis
Mīli

3 zodiaka zīmes, kas ir vislabākie brāļi un māsas0

Foto: Pexels

Brālis vai māsa ir pirmie mūsu draugi mūsu dzīvē. Ja paveicas, tad mēs ar šiem cilvēkiem esam ļoti tuvās attiecībās visas dzīves laikā un saprotamies gluži vai no pusvārda. Šajās attiecībās būtu jābūt tā, ka visu dzīvi – no pirmā līdz pēdējam elpas vilcienam mēs varam rēķināties ar brāļa – māsas atbalstu, bet viņš – ar jūsu. Taču reizēm tā nenotiek un mums ar šiem asinsradiniekiem nepaveicas – mēs esam pārāk dažādi, mēs nesaprotamies, strīdamies un, galu galā, tik tikko viens otru spējam paciest. Taču ir daži cilvēki, kas dzimuši trīs zodiaka zīmēs, kurus pamatoti var uzskatīt par ideāliem brāļiem un māsām, jo, pirmkārt, viņiem dzīvē nav nekā būtiskāka kā asinsradinieki, otrkārt, viņi ir gatavi jūs atbalstīt vienmēr un visur.

Un tā, labāko brāļu un māsu reitings:

Svari

Svari apvieno sevī visas tās īpašības, kuras jūs gribētu redzēt savā brālī vai māsā. Viņi ļoti atbalsta savus tuviniekus un vienmēr uztur ar tiem labas attiecības (vismaz cenšas). Izņemot apbrīnojamo uzticību pret tiem, ko viņi mīl, Svari tāpat ir spējīgi izvairīties no konfliktiem un lieliski risina dažādus sasāpējušos jautājumus. Ar viņiem tāpat ir arī jautri un nekad nav garlaicīgi pavadīt kopā laiku. Viņu harizma, asprātīga un jautrība tā vien pievelk citus cilvēkus. Svari patiesībā var savaldzināt jebkuru, ko satiek savā ceļā, taču patiesi viņi “stāv un krīt” un lepojas tikai par tiem, ar kuriem viņus vieno radniecības saites.

Zivis

Ja tavs brālis vai māsa ir Zivis, zini, ka tev blakus ir mūžīgais mīlestības, uzticības un sapratnes atbalsts. Zivis savos asinsradiniekos saskata tikai brīnišķīgās lietas, pat tās, kuras jūs paši nenojaušat. Viņi par jums rūpējas un mīl, saprotot, ka jūs esat ļoti īpašs cilvēks viņu dzīvē, un viņi ir laimīgi, ka jūs esat. Zivis saviem radiniekiem “pielīp” uz mūžu, un visas dzīves laikā ir brīnišķīgs atbalss. Lai arī ko jūs nestāstītu viņiem, Zivis vienmēr uzmanīgi jūs uzklausīs un nenosodīs. Jā, dažkārt viņu sapņainība var šķist kaitinoša, it īpaši tajos brīžos, kad ir jāreaģē ātri un jāpieņem lēmumi, taču visādi citādi Zivis patiešām ir brīnišķīgi brāļi un māsas. Bez tam, jūs vienmēr varat uz viņiem paļauties un meklēt atbalstu, un tas nebūt nav mazsvarīgi.

Vērsis

Brālis vai māsa, kas dzimis Vērša zvaigznājā ir nopietna personība, it īpaši, kad runa ir par jūsu aizstāvību. Vērsis ir uzticams līdz pēdējam elpas vilcienam tiem, kurus mīl. Jūsu ienaidnieks ir arī viņa ienaidnieks. Tomēr Vērsis var būt ļoti ietiepīgs. Strīdēties ar viņu nav jēgas – tas tikai sagādās jums galvassāpes, bet jūs viņu tāpat nepārliecināsiet. Taču tas ir tikai sīkums, ņemot vērā to, ka tieši ar tādu pašu degsmi viņš vienmēr aizstāvēs jūs un jūsu intereses.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
9 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
6 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
3 stundas