Kokteilis
Dzīvo

3 zodiaka zīmes, kas biežāk par citiem piedzimst ar “tumšu” dvēseli0

Foto: pixabay

Protams, nav iespējams nosaukt viennozīmīgi vissliktākās vai vislabākās zodiaka zīmes. Un tomēr nevar noliegt to, ka dažu zodiaka zīmju pārstāvji ir ar “melnāku” raksturu un tā īpašībām, nekā citi.

Astrologi uzskata, ka šai parādībai skaidrojums ir meklējams zodiaka planētās – pavadoņos. Tieši šie debesu ķermeņi katrai zodiaka zīmei piešķir labās un sliktās īpašības, kā arī veido šīs zīmes par labestīgākām vai pretēji – ļaunākām.

Lūk, trīs zodiaka zīmju pārstāvji, kas pēc astrologu uzskatiem, potenciāli visbiežāk ir sastopami ar “melnāku” dvēseli:

Skorpions

Pār Skorpioniem valda Plutons, kas asociējas ar postīšanu, haosu, tukšu pasauli. Bailes rodas tad, kad jūs sākat apjaust, cik ļaunatminīgi un atriebīgi mēdz būt cilvēki, kas dzimuši šajā zvaigznājā. Ja Skorpions ir nopietni nolēmis kādam nodarīt skādi, lūgt piedošanu vai izraisīt viņos žēlumu ir bezjēdzīgi. Šo rīcību Skorpions laiku pa laikam sevī attīsta apzināti – tas tāpēc, lai viņam neviens nekad nenodarītu pāri…

Mežāzis

Mežāzis ir ļoti līdzīgs savam debesu pavadonim. Tieši tāpat kā Saturns tas ir auksts un “stūrains”. Starp šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem patiešām ir daudz tādu cilvēku, kas izjūt naidu pret citiem cilvēkiem. Turklāt viņi par to īpaši nepārdzīvo – viņi bieži vien meklē ieganstus, lai pārtrauktu attiecības ar vienu vai otru cilvēku. Tā sacīt – tikai iedod viņam iemeslu! Ar Mežāzi ir grūti nodibināt tuvas attiecības, jo viņa daba pretojas šādai “savienībai”. Un vēl šie cilvēki no citiem atšķiras ar aprēķinu un autoritāru uzvedību.

Auns

Pār Aunu valda Marss. Paralēli tām īpašībām, kas palīdz viņam virzīties uz jebkuru mērķi, šī planēta piešķir arī ne pārāk labas īpašības. Tā rezultātā bezbailīgais un izlēmīgais Auns vienlaicīgi var būt arī viegli aizkaitināms, naidīgs un pat cietsirdīgs. Tie Auni, kas savā dzīvē nav atraduši veidu, kā “nolaist tvaiku”, piemēram, ar kādu vaļasprieku vai sporta palīdzību, bieži vien ir patiešām asinskāri. Viņi tiek galā ar saviem pāridarītājiem bez mazākās nožēlos un nemaz nešaubieties – pavisam noteikti viņi nenožēlos nodarīto.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv