Šo zodiaka zīmju pārstāvji ir tālu no “vienkāršiem” cilvēkiem, kā tas nereti sākumā varētu likties. Attiecībās ar viņiem jārīkojas pēc principa “uzticies, bet pārbaudi”.

1. Dvīņi

Šis “dubultais zodiaks” vienmēr ir ar divām sejām un tas, attiecībās ar viņiem, vienmēr ir jāatceras. Ņemiet vērā, ka solījumi, kas nāk no Dvīņiem, parasti nāk no “vienas sejas”, bet “otra seja” pēc brīža var domāt jau pavisam citādi. Tāpēc iemācīsies komunicēt ar Dvīņiem kā ar divām personībām un tas tev neliks vilties.

2. Svari

Tie, kas dzimuši šajā “nestabilajā” gaisa zīmē ir tendēti analizēt visu sev apkārt, tajā skaitā, pat paša teikto. Viņiem ļoti raksturīga ir vārdu konstrukcija “bet no otras puses…”… Lūk, šādas “šūpoles” attiecībās ar Svariem notiek pastāvīgi. Atceries, kad un kāpēc šis cilvēks tev kaut ko sacīja. Biežāk atgādini viņam par šo sarunu, iespējams, tad tev Svari nesagādās vilšanos.

3. Zivis

Arī šī Ūdens zīme ir “dubulta”. Šie ļaudis ļoti bieži cieš no krasām garastāvokļa maiņām. Šāds cilvēks sekundes laikā var kardināli mainīties: strauji sadusmoties, bet pēc tam tikpat ātri nomierināties. Saskarsmē ar Zivīm galvenais ir iemācīties izprast šos “ciklus”.