Kokteilis
Stilo

3 zelta likumi, kā piemeklēt sev raksturojošu aksesuāru0

Foto: Vida Press

Nikijai Mināžai tās vienmēr ir košas, izteiksmīgas parūkas, Kima Kardašjana izvēlas apģērbu tik populārajos ādas toņos, bet Odrija Hepberna aizsāka vienu no pasaulē ikoniskākajiem tērpiem – mazo melno vakara kleitiņu.

Visām modes ikonām ir viena lietas, kas viņas vieno – tas ir viens, īpaši raksturojošs aksesuārs. Tās var būt rotaslietas, rokassomiņa vai vairākas, košas lietas vienlaicīgi, taču šī aksesuāra atrašana viennozīmīgi izcels tavu kopējo stilu un padarīs tevi pamanāmu.

Kinozvaigzne Odrija Hepberna, kurai pateicoties par ikonu kļuva mazās, melnās vakara kleitiņas
Foto: vida Press

Lūk, mums ir trīs vienkārši padomi, kā atrast savu īsto un vienīgo aksesuāru:

1. Kas ir tavs unikālais faktors?

Vai esi pamanījusi, ka bieži saņem komentārus par savu apavu izvēli? Varbūt tieši rokassomiņas ir tās, kas izpelnās draugu uzmanību? Vai tieši tavas rotas ir tās, kuras draudzenes vienmēr vēlas aizņemties? Lai kas būtu šis “unikālais faktors”, iespējams, tieši tas var kļūt par tavu oficiālo, raksturojošo aksesuāru.

Nikija Mināža, kuras iemīļotais aksesuārs ir spilgtas krāsas parūkas.
Foto: AFP (LETA)

2. Kas tevi visvairāk piesaista?

Šis būs vienkārši – kuri aksesuāri vai apģērbs veikalā tevi visvairāk saista? Tev ir sajūta, ka bez šīs konkrētās lietas tavs kopējais tēls nav pilnīgs? Tie var būt īpaši grezni apavi, izteiksmīga rokassprādze vai nestandarta saulesbrilles.

TV šovu zvaigzne Kima Kardašjana, kurai patīk būt izaicinošai apģērbā un viņa bieži izvēlas materiālos “ādas tematiku”
Foto: AFP (Leta)

3. Ko tev būs vienkārši kombinēt ar ikdienas apģērbu?

Tevi raksturošajiem aksesuāriem ik dienas nav jābūt vienādiem. Izvēlies dažādas formas, krāsas, variācijas. Tieši apavi, rokassomas un rotaslietas ir tās lietas, kuras vienkārši var kombinēt arī ar ikdienas apģērbu.

Ja īsti vēl nezini, kas tevi saista, pamēģini dažāda stila, tagad tik populārās, ādas jakas. Piekombinē kādu košu rokassomiņu vai izteiksmīgu šalli. Neizmirstot par tagad tik pieprasītajiem “taupe” un “nude” toņos izvēlētiem svārkiem vai biksēm.

Atceries – mode un tavs stils ir individuāla lieta, ar kuru vari eksperimentēt. Esi drosmīga!

LA.lv