Lai gan neskaitāmi cilvēki dzīvē mierinājumu un dzīves pārliecību atrod lūgšanām un augstākos spēkos, kas dara viņus laimīgus, ir arī tādi cilvēki, kas tic un cer tikai paši saviem spēkiem, jo ir pārliecināti, ka visi “augstākie spēki” ir vieno no lielākajiem māņiem, kādi izgudroti cilvēces vēsturē.

Astroloģijai arī ir ietekme uz šo cilvēku raksturu un spēju ticēt un neticēt. Ņemot vērā šo cilvēku rakstura īpašības, astrologi nosaukuši 3 zodiaka zīmju pārstāvjus, kas dzīvē uzticas tikai paši sev un saviem spēkiem, un pilnīgi neko negaida no “augstākiem spēkiem”.

Lūk, arī viņi:

Vērsis

Daudzus šīs zodiaka zīmes pārstāvjus droši var ierindot kategorijā, ko sauc par ateistiem. Viņi tic un uzticas tikai tam, ko redz paši savām acīm un tikai paši saviem spēkiem. Viņu pārliecība neļauj spert soli ne pa labi, ne pa kreisi, jo viņi ir pārliecināti, ka ir jāuzticas tikai reālām un pierādāmām lietām. Ja šīs zodiaka zīmes pārstāvim dzīvē rodas iespēja ieraudzīt kaut ko pārsteidzošu un šķietami neticamu, tad, visdrīzāk, viņš atradīs tam pilnīgi loģisku un zinātniski pamatotu izskaidrojumu. Nemēģiniet viņus pārliecināt diskusijās par sargeņģeļiem, spokiem un pat Dievu – viņi pret šo ir imūni.

Skorpions

Lai arī šīs zodiaka zīmes pārstāvji varētu būt tieši tajā pat pārliecības kategorijā, kur Vērši, viņi vēl papildus pamanās reliģiju izmantot savā labā. Un var teikt, ka dažās situācijās veikli ar to “piesedzas”, kad viņiem tas ir izdevīgi. Patiesībā Skorpioni tic tikai liktenim un kādiem “augstākiem” spēkiem, taču viņi ir droši, ka šie spēki nav nekādas mistiskas dievības. Visvairāk viņi tic paši sev – savai intuīcijai un saviem spēkiem.

Strēlnieks

Uz jautājumu par reliģiju un ticību Strēlnieku atbilde vienmēr ir kategoriska. Tas nozīmē, ka nav pat vērts ar viņiem par šo tēmu sākt runāt. Taču, ja viņi ir auguši ļoti reliģiskā ģimenē, pieaugušā vecumā viņi tik un tā nostiprinās savu pārliecību, ka ticība un reliģija nav “domāta” viņiem un kļūs par pārliecinātiem ateistiem. Viņu viedoklis balstās uz iedzimta egoisma un nevēlēšanos veltīt savu laiku lietām, kas nav pelnījušas izpratni. Strēlnieki lieliski zina – paļauties var tikai uz sevi pašu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.