Kokteilis
Dzīvo

3 vislaimīgākās zodiaka zīmes: kuras tās ir?0

Foto: Unsplash

Zodiakālā zīme, kurā piedzimis cilvēks, ir ļoti ietekmīga visās viņa dzīves jomās – tā iespaido ne tikai raksturu, bet arī likteni. Astrologi uzskata, ka dažu zodiaka zīmju pārstāvji dzīvē ir laimīgāki par citiem, tikai tāpēc, ka ir piedzimuši konkrētā laikā.

Šīs 3 zodiaka zīmes tiek uzskatītas par vislaimīgākajām.

3. vieta – Ūdensvīrs

Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, ir tendēti mazliet bezrūpīgi izturēties pret dzīvi, viņi reti pārdzīvo kādas problēmas un visu notiekošo uztver salīdzinoši viegli. Un pat tad, ja viņu dzīves ritējumu nevarētu nosaukt par bezrūpīgu, viņi to izdzīvo laimīgi. Un vēl Ūdensvīri nav īpaši piesaistīti kādai konkrētai vietai, turklāt viņi reti pārdzīvo šķiršanos no partnera, jo viņiem vienmēr blakus ir daudz draugu. Tieši tāpēc viņiem ir visstiprākā nervu sistēma starp visām zodiaka zīmēm, jo viņi šādas ikdienišķas neveiksmes nepārdzīvo. Bez tam, Ūdensvīriem ir ļoti attīstīta sociālā dzīve, tāpēc viņi reti kad paliek vientuļi. Tas viss viņiem palīdz justies savā dzīvē lieliski.

2. vieta – Lauva

Protams, ka Lauvas ir šajā sarakstā. Šiem ambiciozajiem un mērķtiecīgajiem cilvēkiem izdodas burtiski viss, kam viņi pieķeras. Viņi ir ļoti pašpārliecināti, viņiem ir plašs skats uz dzīvi un viņu sabiedrībā vienmēr ir lērums cilvēku, kas viņus motivē, atbalsta un reizumis vēlas līdzināties viņiem. Bez tam, Lauvām patīk viss izsmalcinātais, dārgais un kvalitatīvais, tāpēc viņi savā dzīvē tiecās pēc visa labākā, ko vien iespējams sasniegt. Viņi bieži iekaro veiksmi un prot ieņemt būtisku lomu citu cilvēku acīs, tāpēc viņiem ir daudz “pielūdzēju”, kas dievina visu to, ko viņi dara. Tas viss Lauvas padara par ļoti veiksmīgiem un laimīgiem cilvēkiem.

1. vieta – Dvīņi

Ne velti Dvīņi šajā reitingā ir pirmie, jo tieši šīs zīmes pārstāvji spēj apvienot tādas vērtības kā izsmalcinātība, vara un dzīvesprieks. Viņi ir neticami komunikabli! Turklāt viņi ir brīvi savos uzskatos un reti kad maina savus principus, kas ļauj viņiem virzīties uz savu mērķi. Dvīņi ir arī brīvi no aizspriedumiem un kompleksiem un no svešas ietekmes. Saskaņā ar dažādiem statistikas datiem, tieši Dvīņi ir tie cilvēki, kas savā dzīvē ir izmēģinājuši visu, ko vien iespējams. Turklāt 90% Dvīņu, ja var ticēt statistikai, sevi uzskata par patiešām laimīgiem cilvēkiem. Un vēl viņi spēj sniegt laimes izjūtu arī sev tuviem cilvēkiem, kas ir milzīga vērtība.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Varis Klausītājs: “Necīnos kā Donkihots ar vējdzirnavām un ļauju visam ritēt dabisku gaitu”
Intervija 2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
18 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
3 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas