Kokteilis
Stilo

3 visefektīvākie veidi, kā koriģēt figūru ar apģērba palīdzību0

Foto: Pinterest

Mūsdienās neeksistē sievietes, kuras nebūtu paškritiskas: man ir pārāk īsas kājas, pārāk tievas rokas, pārāk pilnīga seja, plati gurni, liela pēcpuse utt. Taču mūsdienās tāpat eksistē visdažādākie apģērbu modeļi, ar kuru palīdzību vizuāli var gan noslēpt nepilnības, gan izcelt skaistās ķermeņa aprises. Par to, kā koriģēt figūru ar apģērba palīdzību, lasi šajā rakstā.

Ar krāsas palīdzību

Foto: Pinterest

Atcerieties, ka tumšas krāsas apģērbs palīdz izskatīties slaidākai, bet gaišās toņkārtas apģērbā padara masīvāku. Ja tu vizuāli vēlies koriģēt figūru, ieteiecams izvēlēties melno krāsu. Bet, ja vēlies koriģēt konkrētu ķermeņa daļu, izmanto kontrastus: kombinē baltu augšdaļu ar tumšu apakšdaļu, un otrādi.

Ar apdrukas palīdzību

Foto: Pinterest

Zīmējums uz auduma arī spēlē svarīgu lomu ideāla silueta radīšanā. Ja tev ir liela izmēra gurni vai vēdera daļa, tev vajadzētu atteikties no apģērba ar ļoti lielu vai pretēji – ļoti smalku zīmējumu. Tādai figūrai labāk izvēlēties vidēja izmēra apdrukas. Bet ja tu esi ļoti tieva, tad ieteicams valkāt apģērbu ar lieliem zīmējumiem. Tāpat uzmanīgi ir jāvalkā apģērbi ar līniju apdruku. Piemēram, vertikālas līnijas jebkuru sievieti padarīs slaidāku un garāku.

Ar modeļa palīdzību

Foto: Pinterest

Jebkurai figūrai, nav būtiski – slaidai vai pilnīgai, ir jāizvēlas piemērots apģērba fasons. Pilnīgāka auguma sievietēm vajadzētu izvēlēties “oversize” izmērus, lai nomaksētu auguma nepilnības. Piemēram, ja tev ir plati gurni, izvēlies brīva piegriezuma bikses. Ja tev ir lielas krūtis vai vēders, piemēri brīvi krītošas blūzes un svīterus. Dziļš dekoltē izgriezums palīdz piesaistīt uzmanību krūšu daļai, bet dziļš šķēlums svārkiem – kājām.

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
6 stundas