Reti kurš zina un nojauš, ka Ūdens zīmēm piemīt milzīgs spēks, kam stāties pretī var ne kurš katrs. Esiet uzmanīgi ar šo zīmju sievietēm – viņas ir spēcīgākas un bīstamākas, nekā jūs nojaušat.

Zivis

Foto: unsplash

Zivis, kā likums, vienmēr ir ļoti apburošas. Viņas var šķist nedaudz atturīgas un pilnas noslēpumu tiem, kas viņas vēl nepazīst. Zivis dažreiz uzvedās bērnišķīgi naivi, turpinot sekot saviem sapņiem kopš bērnības. Jo patiesībā šīs zīmes sievietes ir mūžīgais bērns, kas aizvien tic pasakām.

Nobriedušas Zivis ikdienas dzīvē var nēsāt masku, pielāgojoties dažādām situācijām, Zivis var arī melot un izlikties – to viņas prot lieliski – runāt jebko, kas tobrīd ir vajadzīgs. Taču acis ir dvēseles spogulis un tās viņas nodod.

Dažkārt, kad šīs sievietes jūt draudus, viņas spēlēs dažādas izlikšanās rotaļas, lai saprastu, cik tālu viņa var iet. Vienmēr ielūkojieties Zivīm acīs, viņas vienmēr skatīsies sāņus, ja nerunā patiesību.

Vēzis

Foto: Unsplash

Tajā laikā, kad Zivis ir piepildītas ar miglas mākoni, tad Vēži ir īstas. To, ko jūs redzat, kā likums, arī saņemat. Viņa atvērs savu dvēseli tiem, kam viņa uzticas, un viņa izstāstīs jums visu savu dzīvi. Vēzis ir ideāls draugs, kas vienmēr ņems vērā jūsu intereses.

Viņa ir vienlaicīgi māte, iznīcinātājs un iekarotāja, pret viņu nedrīkst izturēties necienīgi un viņu nenovērtēt. Vēzis, kam jūs esat nodarījuši pāri, var kļūt par iznīcinošu tornado. Sieviete – Vēzis, kas ir aizvainota, krāpta, nodota vai kāds ir nodarījis pāri viņas tuviniekiem vai bērniem, savā atriebībā neredz ne malu, ne galu, viņa patiešām līdzinās postošai vētrai ar zibeni, pērkonu un haosu. Vētra tikai pieaugs, kad jūs viņai atgādināsiet, ka ir laiks apstāties, viņa norimsies tikai tad, kad redzēs, ka pāridarītāji ir iznīcināti.

Taču tas nebūt nenozīmē, ka viņa par savu uzvaru būs laimīga. Viņa cietīs, viņai būs sāpīgi. Vēzim piemīt spēcīgas emocijas, un tās viņai seko vienmēr un visur – gan priekos, gan bēdās. Viss, ko patiesībā viņa vēlas, ir mīlēt un būt mīlēta, audzināt bērnus, rūpēties par draugiem un palīdzēt citiem. Ja viņas uzticību jūs pievilsiet apzināti, viņa jūs iznīcinās – bez pārdomām.

Skorpions

Foto: pixabay

Sieviete – Skorpions ir neaptverama kaisle. Reizēm šķiet, ka brīžos, kad viņa runā, iestājas kaut kas līdzīgs hipnozei. Un jums noteikti būtu jāzina, ka Skorpions patiesībā nevienu nemīl un nevienam netic. Viņa vienmēr būs uzmanīga, jo vienmēr apzinās, ka katram cilvēkam ir arī sava tumšā puse.

Ja jūs cenšaties iekarot šīs sievietes sirdi, jums būtu jāzina, ka viņa jūs testē no tā brīža, kad pirmo reizi piekrita ar jums aiziet vakariņās. Viņa visu laiku jums ir soli priekšā, lai ko jūs darītu. Ja jūs tomēr spēsiet viņai pierādīt, ka esat viņas uzticības cienīgs un kādreiz viņu pievilsiet, viņa no jums tiks vaļā nekavējoties. Jums, iespējams, šķitīs, ka viņa to izdara pat ļoti viegli.

Skorpions – tas ir noslēpums, tumsa un sods. Lai izjustu Skorpiona dusmas un naidu, tas patiešām ir jāpiedzīvo, jo to nav iespējams aprakstīt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem