Kokteilis
Mīli

3 vīriešu tipi, ar kuriem labāk neveidot attiecības0

Foto: Shutterstock

Mīlestība ir patiesi apbrīnojams fenomens, ko vēlas izjust katra sieviete. Iemīlēšanās sagriež kājām gaisā visu pasauli, tās ir sajūtas, kas pārspēj teju pilnīgi visu. Turklāt, katra sieviete iemīloties, cer, ka šis ir partneris, ar kuru kopā pavadīs visu atlikušo dzīvi. Diemžēl šeit jāatgriežas pie fakta, ka mīlestība patiesībā nebūt nav viegla. Dažkārt tā ir ļoti emocionāla un nogurdinoša. Tā padara tevi zināmā mērā ievainojamu, turklāt dažkārt mīlestības risks tā arī neatmaksājas.

Galu galā, ir tik viegli iekrist nelabvēlīgās attiecībās, attiecībās ar vīrieti, kurš vēlas tevi izmainīt savtīgos un pat ļaunprātīgos nolūkos. Ir tik daudz vīrieši, kas meklē sievieti vienas nakts attiecībām, vai ir neuzticami, nespēj izrādīt savas jūtas, vai tādi, kas vienkārši meklē sievieti, kas zināmā mērā līdzinātos viņa mātei.

Lūk, 3 vīriešu tipi, ar kuriem labāk neveidot attiecības.

1. Nenobriedis vīrietis

Lai veidotu attiecības, abiem to partneriem ir jābūt pilnībā gataviem uzņemties atbildību vienam par otru. Turklāt, jums abiem jābūt arī emocionāli nobriedušiem. Ja cilvēks nav gana pieaudzis, viņš nevien nespēs uzņemties atbildību, bet arī nespēs risināt konfliktus un citas situācijas, kurās jāpieņem svarīgi lēmumu. Tā rezultāta, šādās attiecībās sieviete ir tā, kas uzņemas visu uz saviem pleciem. Nenoliegsim, ka šādas attiecības nebūt nav ilgtspējīgas.

2. Darbaholiķis

Protams, ir svarīgi, lai vīrietis ar kuru esi attiecībās ir strādīgs un godprātīgs. Ir svarīgi, lai viņš spētu uzņemties atbildību gan par attiecībām, gan ģimeni, ko veidojat. Taču atšķirība starp strādīgu vīrieti un darbaholiķi ir milzīga. Neviena sieviete nevēlēsies, lai tiktu nostādīta situācijā, kurā viņai nākas konkurēt ar vīrieša darbu, jo tieši darbs viņa dzīvē ir prioritāte. Neatkarīgi no vīrieša profesionālās dzīves, viņam jāspēj sadalīt prioritātes savā ikdienā.

3. Vīrietis, kurš meklē tikai izpriecas

Tas ir vīrietis, kurš, esot attiecībās, sievietei nekad un neko nebūs spējīgs dot. Viņš vienkārši baidās būt ilgstošās attiecībās ar vienu sievieti. Šāds vīrietis attiecībās veicinās tikai stresu un neuzticību. Šādas attiecības var būt ļoti toksiskas, un ietekmēt sievietes turpmāko dzīvi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv