Kokteilis
Dzīvo

3 vietas mājoklī, kur nedrīkst atrasties pulksteņi: tas apdraud ģimenes laimi un pašsajūtu0

Foto – Shutterstock

Pareizs pulksteņa novietojums pēc fen-šui principiem ir galvenais mājokļa laimes nosacījums. Ir noteiktas zonas, kas atbild par dažādām dzīves sfērām, tāpēc pirms tam, kā iegādāties pulksteni, ir svarīgi saprast, kur mājoklī to plānojat novietot.

Vietas, kur drīkst novietot pulksteni:

Foto: LETA/REUTER

1. Rietumu puse ir atbildīga par seksuālajām attiecībām un auglību, tāpēc tiem pāriem, kas domā par ģimenes pieaugumu, pulksteni vajadzētu novietot tieši mājas rietumu daļā.

2. Tiem, kas mīl ceļot, pulkstenis ir jānovieto ziemeļu – rietumu mājas daļā.

3. Tiem cilvēkiem, kas vēlas kāpt pa karjeras kāpnēm, pulkstenis ir jāpiekarina pie sienas rietumu daļā.

4. Austrumu daļā vislabāk novietot pulksteņus, kam ir apaļa forma, lai mājās un ģimenē valdītu saskaņa un sapratne. Vislabākā krāsa pulkstenim būs violeta vai zila.

5. Mājas dienvidu austrumos novietots pulkstenis palīdzēs uzlabot materiālo stāvoklī ģimenē.

6. Pulkstenis, kas atrodas dienvidu rietumu daļā rūpējas par ģimenes laimi un mīlestību attiecībās.

7. Apaļas, ovālas vai kvadrātainas formas pulksteņi baltā krāsā, kas novietoti ziemeļu rietumos, palīdz satikt uzticamus draugus un partnerus.

8. Pulksteņiem, kas atrodas bērnistabā ir milzīga loma bērna audzināšanā. Tiek uzskatīts, ka tie palīdz mācībās, iemāca bērnam koncentrēties un apgūt precizitāti.

Kur nedrīkst novietot pulksteņus:

Foto: Unsplash

1. Pulksteņus novietot guļamistabā neiesaka tāpēc, ka var apdraudēt ģimenes laimi. Tiek uzskatīts, ka gulēt telpā, kurā atrodas nemitīgs laika ritējums ir apgrūtinoši.

2. Tāpat pulksteņus neiesaka novietot vietā, kas atrodas pretī mājokļa ieejas durvīm. Tas slikti ietekmē mājas enerģētiku, kā arī liek mājokļa iedzīvotājiem justies kā “ciemiņiem”.

3. Jāatceras, ka pulksteņus nedrīkst novietot pārāk augstu. Tiem jāatrodas acu līmenī, lai nodrošinātu mājoklī harmoniju.

LA.lv