Kokteilis
Mīli

3 vienkārši veidi, kā piesaistīt teju katru vīrieti0

Publicitātes foto

Vēlies, lai tavs mīļotais skatās tikai un vienīgi uz tevi? Vēlies, lai viņš ir atkarīgs tikai no tevis? Ja tā, tad esi īstajā vietā.

Kā jau, iespējams, zini, pastāv dažādi veidi, kā sievietes spēj piesaistīt vīriešus un viņu uzmanību saglabāt nerimstošu. Labā ziņa ir tā, ka tam nav nekāda sakara ar to, kā tu izskaties, bet gan kāda ir tava attieksme.
Lūk, vienkāršs ceļvedis tajā, ko tad īsti darīt, lai tevis noskatītais vīrietis vēlētos tikai tevi.

1. Esi noslēpumaina

Vai kādreiz ir bijis tā, ka pēc randiņa jūties emocionāli izsmelta un par šo vīrieti nu jau zini teju visu? Ja tā, tad skaidrs, ka visdrīzāk nākamo randiņu vairs neplānosi… Nu lūk, teju tāpat ir arī ar vīriešiem.

Ja esi no tām sievietēm, kura jau pirmajā randiņā nebeidz runāt par savu bērnību, kvēlākajiem sapņiem un to, ko ēdi brokastīs, vari aizmirst, ka viņš kritīs pie tavām kājām.

Vislabākais veids, kā piesaistīt vīrieti, ir radīt mistēriju. Liec viņam fantazēt, domāt un vēlēties izzināt.

2. Esi pozitīva

Vairāk par vienkāršu smaidu – emocijas ir “lipīgas”. Jebkurš emocionālais stāvoklis, kādā atrodies, nopietni ietekmēs tavu randiņu. Ikvienam vīrietim pozitīva un smaidīga sieviete šķitīs daudzkārt skaistāka, par tām, kuras vaimanā un nepārtraukti ir negatīvas.

3. Esi nepieejama

Par šo jautājumu diskutē jau gadu desmitiem, tomēr tici – tas strādā. Vīrieti pēc savas dabas ir mednieki, sievietes – medījums.

Vīriešiem patīk izaicinājumi, tādēļ tev jābūt viņa izaicinājumam. Taču neesi arī pārāk nepieejama.

LA.lv