Kokteilis
Dzīvo

3 vienkārši veidi, kā noskaidrot: kas tu esi bijis savā iepriekšējā dzīvē0

Foto: Unsplash

Daudzi cilvēki vēlētos uzzināt, kas viņi ir bijuši savā iepriekšējā dzīvē. Ieskatīties savā pagātnē ir iespējams, un, lai to varētu izdarīt, var izmantot kādu no šiem trim veidiem. Ir jāatrod sev vispiemērotākais veids, lai noskaidrotu jautājumu par savām reinkarnācijām.

Ezotēriķi skaidro, ka katra dvēsele šajā pasaulē ierodas pat vairākas reizes, pārdzimstot tā tomēr atstāj aiz sevis dažādus atmiņu fragmentus. Pateicoties zemāk minētajiem veidiem, katrs cilvēks var atcerēties to, kas viņš ir bijis iepriekšējā dzīvē un, iespējams, tas viņam palīdzēs rast atbildes uz ļoti daudziem jautājumiem arī par savu tagadējo dzīvi.

1. Sapņi un meditācija

Sapņi mums var pastāstīt ļoti daudz par mūsu pagātni. Lai uzzinātu par to, kas noticis iepriekšējā dzīvē, ļoti svarīgs faktors ir savus sapņus pierakstīt un analizēt redzēto. Pateicoties sistemātiskai analīzei jau pēc dažiem mēnešiem veidosies notikumu virkne, kas, galu galā, salikta kopā var radīt diezgan skaidru vīziju.
Lai ieraudzītu sapņus, kas atspoguļo notikumus par iepriekšējo dzīvi, ezotēriķi iesaka praktizēt arī meditēšanu pirms gulētiešanas. Tas palīdz atbrīvoties prātam un domām. Vienmērīga, atbrīvota elpošana noņems “blokus” no atmiņas un aizmiegot domas raisīsies daudz brīvāk un tālāk.

2. Izmanto intuīciju

Saistītie raksti

Katram cilvēkam piemīt intuīcija – viens to izmanto vairāk, cits – mazāk. Taču katram no mums būtu tomēr jāiemācās uzticēties savai iekšējai balsij. Intuīcija ir kā apkopota pieredze, kas skar ne tikai šā brīža dzīvi, bet arī to, ko esam dzīvojuši kādreiz. Sava rīcības un izvēļu analīze bieži var atbildēt uz ļoti daudziem jautājumiem, un palīdzēt izprast mūsu darbības. Intuīcija bieži norāda mums to ceļu, kas mums būtu jāiet un atklāj arī to ceļu, ko esam jau nogājuši. Ir tikai jāiemācās to saskatīt.
Dažkārt šķiet, ka šo lietu tu esi jau darījis un šis cilvēks vai vieta tev šķiet tik ļoti pazīstami – vai tās ir sakritības? Nebūt ne! Intuīcija tev atklāj, ka kaut kas no tā visa, kaut kad patiešām jau ir noticis!

3. Rituāls ar spoguli

Par savu iepriekšējo dzīvi var uzzināt ar spoguļa palīdzību. Pirmais, kas ir jāizdara – tas ir jānotīra, lai uz tā nepaliktu nekāda “liekā” informācija. Pie spoguļa ir jāapsēžas blakus, taču tādā veidā, lai tu neredzētu tajā savu atspulgu. Svarīgi ir ievērot klusumu un pareizi noskaņoties, lai paralēlās domas netraucētu un nevarētu tevi izsist no līdzsvara – tā tu varēsi pa sevi uzzināt daudz vairāk.
Koncentrējies jautājumam, kas noticis tavā iepriekšējā dzīvē, tad jāieskatās spogulī, bet nefokusējot savu skatienu! Centies ieskatīties spoguļa “dziļumā”. Šādas darbības ir jāveic sistemātiski un uzreiz tev nekas nesanāks. Esi pacietīgs. Dažu pēc dažām reizēm tev izdosies saskatīt pagātnes fragmentus, kas parādīsies spoguļa attēlos.
Izmēģini!

LA.lv