Kokteilis
Stilo

3 stilistu zelta likumi: kā nekļūdīties ar pavasara mēteļa izvēli, ņemot vērā figūras īpatnības0

Foto: Pinterest (kolāža: kokteilis.lv)

Pareizi izvēlēts virsapģērbs ir elegances un pievilcības ķīla. Ultra modernie modeļi nebūt nepiestāv katrai no mums, turklāt arī ar klasisko griezumu mēteļiem var gadīties ķibeles, ja neņem vērā sievietes tēlu un figūras īpatnības. Silisti iesaka izvēlēties mēteli, balsotites uz trīs galvenajiem punktiem, kam jāpievērš uzmanība, lai trāpītu desmitniekā.

1. likums – nosaki savas figūras tipu

Sāksim ar “visvienkāršāko” figūru – smilšu pulksteni. Sievietēm ar harmoniski sašaurinātu vidukļa līniju ir visplašākā apģērbu izvēle. Viņām piestāv viss, jāņem vērā vienīgi auguma garums un ķermeņa uzbūve.
Otrais figūras tips – bumbieris. Jūsu problēmzona ir smagnēja ķermeņa apakšdaļa, tāpēc akcents ir jāliek uz ķermeņa augšdaļu. “Baby – doll” mētelis ar nedaudz paplatinātu, bet sašaurinātu augšdaļu un izteiktu vidukli būs jums vispiemērotākais. Tāpat varat izvēlēties mēteli – halātu, ar nosacījumu, ka tas ir arī josta! Jums piestāvēs viss tas, kur uzsvars ir uz vidukļa līniju un neakcentē gurnu daļu.

Ja jums ir figūras tips “ābols”, nav ieteicams izvēlēties mēteli, kam uzsvars ir uz piedurknēm – tas pievērsīs nevajadzīgu uzmanību augšdaļai, vēl vairāk to paplatinot, kā rezultātā jūsu kājas izskatīsies kā zāles stiebriņi. Bet ja izvēlēsieties “mēteli – kokonu”, kas aizpogājas ar vienu pogu, tas vēl vairāk pievērsīs uzmanību jūsu problēmzonai – viduklim. Ideāls variants arī jūsu gadījumā ir mētelis – halāts. Tāpat labi izskatīsies arī A veida modeļi.

Sievietēm, kuru figūru var raksturot ar vārdu “taisnstūris” stilisti neiesaka izvēlēties taisnus un pagarinātus modeļus, jo tie augumu padara vēl puiciskāku. Jāizvēlas visi iespējamie mēteļi ar jostām, trenčveidīgie vai ar paplatinātu (kuplu!) svārku daļu.

2. likums – nosaki savu augumu

Apgalvojums, ka maza auguma sievietēm nevajadzētu nēsāt garus mēteļus, nav tiesa. Svarīgi ir piemeklēt pareizo garumu. Mētelim jābeidzas aptuveni ikru vidū, turklāt apaviem noteikti ir jābūt uz paaugstināta papēža. Diemžēl salikums – maxi – mētelis un sporta apavi nav domāts jums. Šajā gadījumā jāizvēlas mētelis, kura garums beidzas virs ceļa. Tāpat maza auguma sievietēm vajadzētu izvairīties no “oversize” modeļiem – tie jūs padarīs līdzīgas bumbiņai. Un atcerieties – apkakle “bītlene” vizuāli “noēd” kakla un ķermeņa garumu, bet, lūk, V veida izgriezums vizuāli pagarina siluetu.

Gara auguma sievietēm stiliti neiesaka izvēlēties apjomīgus modeļus. Arī ar garumu jābūt uzmanīgām – gari mēteļi jums nederēs. Vispiemērotākie būs A veida mēteļi, garumā ar celi vai, ja jums ir ideāls augums, “mēteļi – kokoni”. Tāda veida modeļi var “apēst” no 3 līdz 10 centimetriem auguma garumu un samazināt siluetu kopumā.

3. likums – domā par komplektāciju

Piekritīsiet, ka uz pilnīga auguma sievietes un ļoti tieviņas jaunietes viens un tas pats modelis izskatīsies absolūti citādi. Taisnie mēteļi ideāli izskatās sievietēm ar modeles augumu un slaidām jaunietēm. Mēteļi – halāti labāk piestāv sievišķīgu figūru īpašniecēm. “Mēteļi – kokoni” – ar šiem jābūt uzmanīgām, jo stilisti uzsver, ka tie reti kam piestāv.
Bez tam, svarīgs ir arī pogu izvietojums. Piemēram, viena poga vēdera rajonā pievērsīs tik nevajadzīgo uzmanību liekajiem kilogramiem šajā vietā.

Vēl kāda būtiska nianse! Nevēlaties vizuāli radīt vēl vairāk apjoma? Sekojiet tam, lai polsteri atrastos tieši uz pleciem. Vai gluži otrādi –
nepieciešams radīt papildus apjomu? Tādā gadījumā droši varat izvēlēties “oversize” stila mēteļus un izmantot jostu.
Jebkuram mētelim šajā sezonā varat izvēlēties klasisku ādas jostu ar lielu sprādzi vai izmantot jostu – korseti, kas šajā pavasarī ir tik ļoti modernas.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nelaimē tev uzgriezīs muguru
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Magones vīriešu vidū izceļas pamatīgs strīds – Žanis nelaiž Venti iekšā pa vārtiem
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
30 000 eiro brālim Āfrikā, 40 000 – preciniekam. Krāpnieki īpašumu izkrāpšanai visbiežāk vilto dokumentus 1
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Junkers un Džonsons paziņo par breksita vienošanās noslēgšanu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Kļūs siltāks, daudzviet gaidāmi nokrišņi. Prognoze piektdienai
58 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Noteikti Latvijas vērtīgākie uzņēmumi
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Par kukuļošanu aizturēts augsta ranga Latgales policists 2
1 stunda