Lai ikvienu mīlēšanās reizi padarītu neaizmirstamu un izbaudītu patiešām kvalitatīvu seksu, ieklausieties slavena psihologa un neskaitāmu grāmatu autora Mihaila Labkovska ieteikumos.

1. Nebaidies realizēt savas vēlmes

Daudzi cilvēki nodarbojas ar seksu pavisam ne tā, kā viņi to vēlas! Daudziem tas ir kļuvis par “laulības pienākumu”, bet citiem par uzdevumu, kā apmierināt partneri, aizmirstot pašiem par sevi. Tamlīdzīga rīcība var novest pie bēdīgām beigām – piemēram, tas var izraisīt dažādas psiholoģiskas problēmas vai pat vienaldzību pret seksu, kad vīrieši cieš no impotences, bet sievietes organisms “aizveras” un ja viņa ir spiesta turpināt nodarboties ar seksu, viņai šis process var sagādāt pat fiziskas sāpes. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi laicīgi pateikt “nē”, nenodarboties ar seksu “aiz pienākuma”, “aiz žēluma” un tamlīdzīgu iemeslu dēļ. Bet tikai tad, kad jūs to vēlaties, kā vēlaties un ar ko vēlaties.

2. Mīliet sevi!

Dažkārt sievietes izmanto seksu kā “tirgošanos” (“Es viņam došu savu ķermeni, bet viņš man – attiecības”) vai pat soda partneri ar tā palīdzību (“Nodarīja man pāri? Tagad nedēļu viņš gulēs uz dīvāna!”). Patiesībā, ir pilnīgi normāli, ka jūs savu partneri varat arī negribēt. Vai ka pēc strīda jūs neesot tādā noskaņojumā, lai ļautos tuvībai. Taču tad, kad jūs izjūtat šādu vēlēšanos, nesakiet sev “nē”, tikai tāpēc, lai varētu manipulēt ar otru cilvēku – tas nodarīs, pirmkārt, pāri jums pašai, otrkārt, graus attiecības.

Vīrieši arī mīl spēlēt šādas spēlītes: piemēram, cenšoties pierādīt paši sev, ka neviena sieviete nespēj viņiem atteikt. Kvantitāte, tā es to saucu. Bet galu galā psiholoģiskie kompleksi tikai pieaug!

Lai nenokļūtu šādās lamatās, vispirms, ir jāiemācās domāt par sevi pašu. Cienīt savas vēlmes, izprast tās, nedarīt kaut ko tikai tāpēc, lai kādam kaut ko pierādītu. Otrkārt, tikt vaļā no rāmjiem, kuri daudziem ir kā zīmogs jau no bērnības: “viņš par tevi slikti padomās” vai “īsts vīrietis ir tāds, kam ir bijušas daudzas sievietes”.

3. Spēja pielāgoties mirklim

Sievietes bieži ieciklējas uz savu ārējo izskatu, vīrieši – uz tehniku. Daudzas pat seksa laikā nepamet domas par gurnu izskatu vai lieko svaru, vai krūšu tvirtumu, kamēr viņi bieži baidās kaut ko izdarīt “ne tā”, un nomoka savu partneri ar jautājumiem “vai tā tev ir labi?”. Starp citu, kā esmu noskaidrojis no daudziem saviem klientiem, priekšstats viena par otru tuvības brīdī ir absolūti un kardināli atšķirīgs no tā, ko cilvēks domā pats par sevi. Tā kā, mīļās sievietes un vīrieši – viņš neredz tobrīd jūsu strijas un celulītu, bet viņa nedomā kategorijās “viņam pieklibo tehnika”.