Nav nekāds noslēpums, ka vīriešiem patīk absolūti dažādas sievietes – neatkarīgi no viņu matu krāsas, svara un figūras. Tomēr ir tipāži, kas vīriešus biedē. Kāpēc? Tiksim skaidrībā!

1. tips – tirgotāja

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Lai priekšstats nebūtu maldīgs, runa nav par sievietēm, kas strādā tirdzniecības nozarē. Nodarbošanās viņām var būt absolūti atšķirīga. Taču viņas ir viegli pamanīt starp citām. Viņas “skenē” satikto vīrieti jau pirmajā tikšanās reizē. Satikties un sarunāties ar šāda tipa sievietēm vīriešiem ir nekomfortabli, un viņi cenšas no viņām izvairīties. Kuŗš gan vēlētos justies kā “prece”, kuram sarunas laikā nosaka cenu? Diemžēl šīs sievietes bieži ir apdalītas arī ar pieklājības normām un ētikas izpratni. Viņas, kā likums, skaļi smejas, skaļi runā, asi žestikulē un lieto arī dažādus “stiprus” vārdus.

2. tips – “Man viss pienākas”

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Otrs tipāžs, no kā vīrieši cenšas izvairīties ir tā saucamās “man viss pienākas, jo es esmu sieviete”. Šādas sievietes ir pieradušas saņemt no saviem partneriem visu tikai tāpēc vien, ka viņas ir “vājais” dzimums. Sākumā vīriešiem pat simpatizē tādas mīļas, nedaudz infantilas būtnes, taču, saprotot, ka viņas ir ļoti īsā laikā uzkāpušas “uz kakla”, viņi cenšas atbrīvoties no šīm attiecībām. Komunikācijas ziņā šādas sievietes gan ir ļoti interesantas un prot uzturēt sarunu. Taču vajag tikai ierunāties par to, ko viņas savā dzīvē ir sasniegušas vai vēlētos sasniegt, kā viņu acīs parādīsies šausmas un neizpratne.

3. tips – Dzelzs lēdija

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Šādas sievietes ir ļoti veiksmīgas karjerā. Viņas daudz ir sasniegušas saviem spēkiem un ļoti bieži, vai nu principa dēļ vai kā citādi, nav labvēlīgi noskaņotas pret vīriešiem. Protams, nevienam partnerim nav patīkami justies vainīgam jau pirms laika, tāpēc veidot attiecības ar šādām sievietēm vīrieši nesteidzas. Komunikācijā ar šādu “dzelzs lēdiju” vīrieti pārņem sajūta, ka viņš ir šajās attiecībās daudz vairāk ieinteresēts, nekā viņa…

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem