Kokteilis
Dzīvo

3 pazīmes tam, ka tev piemīt spējas sajust nākotni0

Foto: Pixabay

Lūk, trīs drošas pazīmes tam, kas liecina, ka tev piemīt īpašas spējas sajust un redzēt notikumus nākotnē.

1. “Deža vū” sajūta

Tā dēvētā “deža- vū” sajūta ir patiešām kaut kas dīvains, bet dažreiz arī ļoti mulsinošs, kad tu redzi kaut ko vai izdzīvo situāciju, kurā jau esi reiz bijis. Tas var būt kāds sīkums, kāda tikšanās vai pat tikai kāda melodija, kas skan radio, taču tu zini, ka tas pilnīgi noteikti ir jau atgadījies.
Ja tu šo apbrīnojamo sajūtu izjūti katru dienu vai pat vairākas reizes dienā, tev neapšaubāmi piemīt īpašas spējas.

2. Būt īstajā laikā un vietā

Dažāda veida sakritības dzīvē var būt gan labas, gan sliktas, taču tās nepakļaujas nekāda veida kontrolei. Taču cilvēki ar īpašām spējām dažkārt nokļūst tādās situācijās, kurās viņi zina, kad kaut kas notiks. Daži no šiem cilvēkiem ir pratuši gūt labumu arī savā dzīvē, piemēram, piedaloties kādā izdevīgā biznesa darījumā vai akciju iegādē, kas vēlāk izrādījušās ļoti veiksmīgas.
Ja tev piemīt šādas spējas, tu no rīta vari pat aizgulēties un neuztraukties, jo zini, ka autobuss nokavēs savu maršrutu un tu tāpat paspēsi iekāpt šajā maršrutā.

3. Spēja dzirdēt savu iekšējo balsi

Šo iekšējo balsi var saukt dažādi – par Dieva balsi vai tavu dvēseles balsi, taču cilvēki ar īpašām spējām kādā brīdī vai pat katru dienu dzird savu iekšējo balsi. Tas nav nekas cits kā iekšējais saprāts, kas atbild uz dažādiem būtiskiem jautājumiem. Pats svarīgākais ir iemācīties šo balsi sadzirdēt un izprast tās atbildes.

Ja tu kādreiz dzīvē esi izjutis šādas parādības, pastāv liela iespēja, ka tev piemīt īpašības, kas tev dod iespēju paredzēt dažādus notikumus nākotnē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv