Viena no lielākajām kļūdām, ko partneri pieļauj attiecībās ir doma, ka viss notiek uzreiz, te un tagad. Taču tā nav. Arī intīmās attiecības pirmajā reizē ir mulsinošas, neveiklas un pat dīvainas. Ir jāpaiet kādam laikam, lai partneri varētu apgalvot, ka esat emocionāli un fiziski saistīti un jūsu starpā valda īsta mīlestība, kaisle un uzticība.

Neskatoties uz to, visiem ir zināms fakts, ka sekss ir viena no attiecību svarīgākajām sastāvdaļām, lai attiecības būtu mīlošas un kaislīgas ilgtermiņā, pie tām nepieciešams strādāt abiem attiecību partneriem. Tāpat visiem zināms, ka īpašu saikni attiecībās rada spēja uzticēties un komunicēt.

Lūk, 3 pazīmes, kas norāda uz to, ka jūsu attiecībās valda kaisle un uzticība.

1. Jūs jūtaties ērti arī esot kaili viens otra klātbūtnē

Fakts, ka jums ir lieliskas intīmās attiecības, kurās abi esat kaili, nebūt nenozīmē, ka jūtaties ērti esot kaili viens otra sabiedrībā jebkuros citos apstākļos. Ja esot attiecībās, nekautrējaties viens no otra ķermeņiem, tad tā ir norāde uz patiesu, savstarpēju uzticību. Nav svarīgi vai sēžat kaili dīvānā, guļat kaili, vienkārši sarunājaties kaili pie vannasistabas spoguļa – spēja būt kailiem vienam otra klātbūtnē norāda uz spēju pieņemt otru tieši tādu, kādi viņš ir.

2. Jūs runājat par savām seksuālajām fantāzijām

Brīdī, kad jūs abi spējat runāt par savām neprātīgākajām, seksuālajām fantāzijām, jūs esat sasnieguši augstāko emocionālās un intīmās tuvības punktu. Tas ir brīdis, kad abi esat gatavi kopā izmēģināt ko jaunu, sniedzot viens otram vēl neizjustu baudu un seksuālo pieredzi. Jūs esat atvērti jaunām mīlēšanās pozām, vietām un paņēmieniem. Varbūt esat atvērti izmēģināt kādu seksuālo rotaļlietu vai kopīgi apmeklēt striptīza klubu.

3. Jūs spējat runāt par seksu jebkurā laikā un vietā

Attiecību sākumā lielākoties neviens nav gatavs runāt par seksu. Tas rada neveiklus mulsuma un klusuma brīžus. Bet, ja jūs spējat runāt ne vien par savām vēlmēm un vajadzībām, bet apspriest dažādas seksuālās tēmas, varat būt droši, ka esat pilnīgi saderīgi ne vien intīmajās attiecībās, bet arī emocionālajās. Vēl jo vairāk, ja ikdienā esat spējīgi koķetēt, kārdināt un uzbudināt, varat būt droši, ka nokļūstot aiz slēgtām durvīm guļamistabā, dzirksteles lidos un kaisle būs garantēta.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.