Kokteilis
Dzīvo

3 patiesi stāsti par krāšņu dzīvi, ko sievietes saņem no vīriešiem – sponsoriem0

Foto: Pixabay

Dažārt meitenēm jau no agra vecuma tiek iegalvots, ka viens no viņu galvenajiem uzdevumiem dzīvē ir “izdevīgi” apprecēties, radīt bērnus un dzīvot piepilsētā. Taču mūsdienās šis stereotips ir mazliet mainījies, jo daudzas sievietes ar vārdu “izdevīgi” apprecēties (vai nodibināt attiecības) saprot pavisam ko citu – tāpēc viņas meklē bagātus vīriešus, kas apmierinātu viņu vēlmes.

Lūk, trīs patiesi sieviešu stāsti, par to, kā tas ir – dzīvot krāšņu, bezrūpīgu dzīvi kopā ar turīgu vīrieti, kurš bieži vien vecuma ziņā derētu viņām tēva vietā.

“Gribētu, lai meitām ir tāda dzīvē kā man”

Foto: Pixabay

(Nina Patersona, 37 gadi, dzīvo Floridā (ASV))

Lielāko savas dzīves daļu viņa ir pavadījusi esot “pavadone” turīgiem vīriešiem gados. Jaunākās Ninas meitas ir sajūsmā par šādu dzīvesveidu, jo, kā viņa pati apgalvo, viņām netrūkst ne dāvanu, ne izklaižu. 12 gadus vecā Džuliana ir priecīga par savu mammu un uzskata, ka nākotnē viņa varētu dzīvot līdzīgu dzīvi: “Es būtu priecīga, ja man blakus būtu tāds cilvēks, kurš var samaksāt par visu, kas man patīk, tāpēc man nekad par to nevajadzētu uztraukties. Mammas “tētiņš” pērk daudz dāvanu, dod naudu. Kad viņa saņem to naudu, tad mēs braucam foršās brīvdienās vai dodamies uz apģērbu veikaliem. Labi, ka viņa ir laimīga.”
Pati mamma neuzstāj, ka viņas meitām būtu jāizvēlas tāds pats dzīvesveids, kā viņai, tomēr piebilst, ka viņa neliks nekādus šķēršļus, ja meitenes izvēlēsies šādu ceļu. “Dzīve pārticībā man ir ļāvusi lūkoties uz pasauli citādi – es esmu iepazinusies ar satriecošiem cilvēkiem. Vissdārgākās dāvanas, kādas esmu saņēmusi no vīriešiem – automašīnu 200 tūkstošu vērtībā un māju, kurā dzīvoju kopā ar meitenēm. Es dievinu to!”.
Lai tiktu pie tāda ķermeņa un sejas, kas izpelnās bagātu vīriešu uzmanību, Ninai ir nācies veikt vairākas plastikas operācijas. Pati pirmā operācija bija krūšu palielināšana: “Man patīk tagad manas krūtis un arī manam “sponsoram” tās patīk. Negribētu, ka viņš skatās uz citām, kam ir skaistākas krūtis par manējām. Tāpēc esmu priecīga, ka man tādas ir.”
Lai gan Nina atklāti par seksuālo jautājumu attiecībās nerunā, viņa uzsver, ka “apmaksāta” dzīve ļoti atšķiras no prostitūcijas: “Šajā gadījumā sekss nav obligāts. Mums ar kavalieri ir intīmās attiecības, taču pirms tam notika, viņš uz mani jau bija iztērējis 30 tūkstošus dolāru.”
Tajā pat laikā Nina saprot, ka viņas laiks šajā “sfērā” nav mūžīgs, tāpēc viņa cenšas šobrīd sakrāt vairāk naudas, lai nebūtu jāuztraucas par nākotni. Viņa sapņo atvērt akadēmiju, kurā apmācītu sievietes “apmaksātai” dzīvei.

“Mans puisis ir priecīgs, ka labi nopelnu”

Foto: Unsplash

18 gadus vecā Vinnija Meija, studente no Kanādas

Jauniete jau vairākus mēnešus satiekas ar bagātniekiem gados, nopelnot tādējādi naudu un dārgas dāvanas. Pēc viņas vārdiem, šīs satikšanās esot platoniska rakstura. Meitene arī nekautrējās par to pastāstīt savam puisim Meisonam, kurš ir restorāna darbinieks. “Es pirms tam ļoti uztraucies, pirms viņam atzinos šajā naudas pelnīšanas veidā. Sākumā viņš, protams, bija pret to, bet tagad viņš dažreiz joko, ka es esmu dārga meitene, lai gan pati šo naudu arī nopelnu.”
Pirms savas jaunās nodarbošanās Vinnija strādāja vietējā ātro uzkodu restorānā, bet 2016.gadā viena no viņas kolēģēm izstāstīja par šādu “peļņas veidu”.
Piereģistrējusies iepazīšanās portālā, Vinnija sāka saņemt daudz vēstules ar ielūgumiem uz randiņiem no vecākiem vīriešiem, kuri bija gatavi meitenei samaksāt par šīm tikšanās reizēm.
Šobrīd meitene ir paspējusi nopelnīt 3000 dolāru, jaunas drēbes, somiņas, IPhone un doties ar vienu no “tētiņiem” ceļojumā uz Niagāras ūdenskritumu.
Meitene apgalvo, ka visi ienākumi tiek iztērēti mācībām – viņa studē inženierzinātni. Ieguvusi “pieeju” šādai krāšņākai dzīvei, Vinnija ir pārliecināta, ka nekad nekrāps savu puisi ar citu vīrieti. “Es nekad viņos neiemīlos. Uztveru viņus kā draugus, kuri man maksā par to, ka mēs kaut kur kopā aizejam.” Lai gan studente neplāno tuvākajā nākotnē pārtraukt šādu dzīvesveidu, viņu ļoti skumdina fakts, ka daudzi no viņas “sponsoriem” ir precēti vīrieši.

“Mani uzbudina tikai bagātnieki”

Foto: Unsplash

25 gadus vecā Simona Tūla no Lielbritānijas.

Simona tērē tūkstošiem mārciņu mēnesī, lai iegādātos dārgus dizaina zīmolus vai dotos ceļojumos. Visu to, protams, sievietei apmaksā vairāki “sponsori”, taču meitene apgalvo, ka pakalpojumi, ko viņa tiem sniedz, ir tikai un vienīgi “eskorts”.
Viņa sevi sauc par “profesionālu izklaidētāju” un negrasās atteikties no šāda dzīvesveida. Dzīvoklis Londonā, sporta zāles abonoments, ķirurģiskā krūšu palielināšana, zīmolu apģērbs, ballītes un ceļojumi – tas viss viņai tiek nodrošināts.
“Es nekad nesatiktos ar neveiksminieku,” – saka Simona, – “viņi ir tik nepievilcīgi.” Simonas dienas režīms ir atšķirīgs no vairuma jaunu sieviešu dienas. Mostas viņa ne agrāk kā 12 dienā, tad dodas uz sporta zāli, tad apmeklē manikīra salonu, tad satiekas ar kādu draudzeni, bet pēc tam dodas izklaidēties. Katru nedēļu viņa pērkot jaunu somiņu, bet visdārgākā dāvana, kādu viņa ir saņēmusi ir jauna automašīna.
Simona apgalvo, ka šīs attiecības nav saistītas ar seksu par naudu: “Cilvēki domā, ka tādas kā es, ka mēs dodamies ar resniem, neglītiem vīriešiem uz viesnīcu, lai tur viņus seksuāli apmierinātu, bet tas tā nav! Viņi uz mani skatās citādi, es viņiem esmu kā meita, par kuru ir jārūpējas. Saprotat?”
Visvecākais mans “sponsors” ir 62 gadus vecs, kas no jaunās Simonas prasījis vislielāko uzdrīkstēšanos, jo saprasties ar šo vīrieti neesot bijis viegli – tā tomēr esot liela vecuma starpība.
Neskatoties uz to, ka daudzi šādu dzīvesveidu kritizējot, Simona ir laimīga: “Cilvēki nesaprot, kā var dzīvot par citu naudu. Lai vien runā, ja vēlas – ar mani viss ir vislabākajā kārtībā un tā būs vēl ilgi!”

Sagatavots pēc ārzemju materiāliem

LA.lv