Kokteilis
Mīli

3 paškritiskas domas, kas sievietei traucē izbaudīt tuvību attiecībās0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Esot romantiskās attiecībās, baudot arī aktīvu un kaislīgu seksuālo dzīvi, jāatzīst, ka īpaši sievietes regulāri uzstāda sev konkrētas prasības. Viņas, stājoties intīmās attiecībās, vienmēr vēlēsies būt vislabākās savam partnerim. Turklāt sievietes bieži uztraucas par tādu jautājumu, kā: vai patiešām esmu izdarījusi pietiekami, lai padarītu partneri apmierinātu un laimīgu? Turklāt, ja sieviete izvirza augstus kritērijus pati pret sevi, tādējādi viņa cenšas pārliecināt arī savu partneri, ka labākas par viņu nav.

Sieviete vienmēr vēlas būt pārliecināta un droša par sevi un, protams, arī par savu partneri. Taču dažkārt šīs ambīcijas paškritiskas sievietes padara nedrošas un iedzen mazvērtības kompleksos. Tādā veidā nereti kaitējot ne vien savstarpējām attiecībām, bet arī seksuālajām attiecībām.

Lūk 3 domas, kas grauj sievietes pašapziņu un traucē izbaudīt intīmos mirkļus kopā ar partneri:

1. “Mans augums nav pietiekoši seksīgs…”

Foto: Pixabay

Pārliecība un uzticība ir galvenā panākumu atslēga. Nereti no sievietēm iespējams dzirdēt tādas frāzes, kā: mans augums nav pietiekoši seksīgs, es neesmu pietiekoši skaista savam vīrietim. Diemžēl šādas paškritiskas domas mūsdienās piemeklē ļoti daudz sieviešu. Pirmkārt, tev jāsāk pašai ar sevi un jānotic savam skaistumam. Turklāt, ja vēlies pārliecināt partneri par to, ka esi pievilcīga, pirmkārt, tev ir jānotic pašai. Atceries, ka tavs partneris ir kopā ar tevi un ir izvēlējies tieši tevi, nevis kādu citu! Tāpēc viņš ar savu izvēli jau ir pierādījis, ka uzskata tevi par skaistu un seksapīlu sievieti. Bet, ja vēlies pacelt savu pašapziņu, izvēlies, piemēram, īpašu apakšveļu. Pat tāds nieks, kā skaista mežģīņu apakšveļa var darīt brīnumus.

2. “Patiesībā es neesmu tik izcila seksā… “

Foto: Shutterstock.com

Vēlies, lai atklājam noslēpumu? Vislabākais sekss ir tāds, kurā abi partneri jūtas brīvi un ļaujas baudai, kaislīgam piedzīvojumam un eksperimentiem. Tas ir pilnīgi dabisks mirklis, kurā jūs abi esat atvērti viens otram. Pārstāj sevi kritizēt, cenšoties sevi pielīdzināt kādiem konkrētiem standartiem. Tev nav jābūt aktrisei no erotiskajām filmām, lai ļautos baudai un iepazītu ne vien partneri, bet arī pati sevi.

3. “Iespējams, es viņam esmu apnikusi…”

Foto: Shutterstock.com

Tas, ka tu esi viņa vienīgā partnere jau ilgstošās attiecībās nebūt nenozīmē, ka esi kļuvusi viņam garlaicīga! Taču sekss kļūst garlaicīgs tad, ja tas palicis paredzams un vienveidīgs. Mēģini būt atvērtāka jauniem piedzīvojumiem. Centies radīt jaunas sajūtas un pārsteigt savu mīļoto vīrieti, radi līdz šim nebijušu pieredzi jūsu intīmajās attiecībās. Kļūsti mazliet spontānāka un parādi viņam, ka vari būt radoša arī seksā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv