Kokteilis
Stilo

3 pārliecinoši iemesli, kāpēc izvēlēties sarkanu lūpukrāsu0

Publicitātes foto

Sarkana lūpukrāsa ir klasika skaistumkopšanas pasaulē, lai arī modes tendencēs katru gadu tiek izcelti arī citi toņi, sarkanais nemainīgi paliek šajos topos. Turklāt sarkana lūpukrāsa patiešām piestāv visām sievietēm: gan brunetēm, gan blondīnēm, gan rudmatēm.

Ja tu esi viena no tām, kas aizvien ir baidījusi krāsot sarkanas lūpas, ir pēdējais brīdis to sākt darīt, jo iemesli, kāpēc tas jādara, ir ļoti pārliecinoši!

1. Sarkana lūpukrāsa padara tevi pamanāmu

Pa ceļam uz darbu tu noteikti pamani sarkano gaismu luksoforā, sarkanas automašīnas un citus objektus šādā krāsā. Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka cilvēka smadzenes ir ieprogrammētas tā, lai mēs pamanītu un pievērstu uzmanību sarkanai krāsai.
Izvēloties sarkanos toņus, tu nepaliksi nepamanīta arī darba vidē. Tomēr atceries, tas ir ieteicams tikai dažās situācijās, piemēram, kad tu jūties lieliski un esi veiksmīgi novadījusi kādu lielu projektu. Bet diez vai ir vērts lūpas krāsot sarkanā tonī, ja tu esi nokavējusi darbu…

2. Piesaista vīriešu uzmanību

Saistītie raksti

Rozā toņi nav tik klasiski, tomēr daudzi vīrieši arī tos uzskata par rotaļīgiem. Bet viens vienīgs sarkanais tonis vīriešos paaugstina asinspiedienu, paātrina sirdsdarbību un pulsu. Veicot aptauju, neskaitāmi vīrieši priekšroku deva tām sievietēm, kas ir ģērbušās sarkanā apģērbā, uzskatot viņas par pievilcīgām un seksuālām. Bet izvēloties lūpukrāsu aveņu toņos, tu automātiski pievērsīsi sev vīriešu uzmanību. Taču atceries: krāsa palīdzēs tev justies seksuālai, bet tālāk viss ir atkarīgs no tevis pašas.

3. Parāda tavu autoritāti

Vēlies apkārtējiem nodemonstrēt, ka esi labākā? Vai pārliecināt vadību, ka tieši tev var uzticēt šo svarīgo projektu? Uzkrāso tumši sarkanas lūpas! Pētījumi pierādījuši, ka Olimpiskajās spēlēs sportistes sarkanā sporta formā izcīnījušas uzvararas tieši divreiz biežāk, kā sportistes citas krāsas apģērbos. Un tas tikai kārtējo reizi pierāda, ka sarkanā krāsa atstāj arī psiholoģisku efektu uz apkārtējiem. Pats par sevi saprotams, sarkana lūpukrāsa neglābs tevi no nesagatavotas uzstāšanās publikas priekšā. Taču ja tu starosi, sarkanā lūpukrāsa (it īpaši piesātinātie ogu toņi) aizvedīs tevi līdz pašām virsotnēm!

LA.lv