Kokteilis
Dzīvo

3 lietas, ko sievietes dara labāk par vīriešiem0

Foto: Pexels

Dažreiz atšķirība starp vīriešu un sieviešu uzvedību ir tik liela, ka uzreiz prātā nāk teiciens, ka vīrieši un sievietes ir no dažādām planētām. Taču fakti paliek fakti: ir pierādīts, ka šīs 3 lietas sievietes dara labāk par vīriešiem. Vīrieši, par punktu Nr.2, jūs būsiet ļoti pārsteigti!

1. Pastaigas ar suņiem

Foto: Pexels

Saskaņā ar nesenu Somijā veiktu pētījumu, vīrieši un sievietes suņus izved pastaigā ar dažādiem rezultātiem, kas ietekmē veselību. Agrāk ārsti ieteica diabēta slimniekiem un tiem, kas vēlas atbrīvoties no lielā svara, iegādāties suni un regulāri doties ar mājdzīvnieku pastaigās. Tika uzskatīts, ka suns tādējādi ir iemesls, kas saimniekam liek ikdienā kustēties vairāk. Izrādījās gan, ka darbojas šis uzskats tikai uz sievietēm. Vīrieši suņu izvešanu pastaigā bieži uzskata par “ātru” ikdienas lietu – iziet tikai tik daudz, lai suns varētu nokārtot savas dabiskās vajadzības, bet kas ir vēl sliktāk – pēc šīm kopīgajām pastaigām vīrieši uzskata, ka var sevi “apbalvot” par pūlēm, piemēram, ar alu vai čipsiem. Kā rezultātā, lielas jēgas no tā, ka vīrietim mājās ir suns, kā, noprotat, nav. Savukārt sievietes šos jaunos pienākumus uztver daudz atbildīgāk – pētījumā uz jautājumu, kāds ir vidējais pastaigu laiks, ko jūs pavadāt kopā ar savu suni, vairumā gadījumu sievietes atbildēja, ka tā ir no vienas līdz divām stundām.

2. Braukšana ar auto

Foto: Pexels

Saskaņā ar apdrošināšanas kompāniju statistiku daudzu gadu garumā, sievietes nebūt nav tās, kas “neko nejēdz pie auto stūres”. Sievietes daudz retāk par vīriešiem izraisa nopietnus ceļu satiksmes negadījumus un vispār iekļūst avārijās. Dažās pasaules valstīs apdrošināšanas kompānijas sievietēm piedāvā samazinātus apdrošināšanas tarifus. Saskaņā ar Krievijā veiktu aptauju no visām gada laikā reģistrētajām avārijām, nopietnas avārijas ar smagām sekām izraisa tikai 20% sieviešu, kas ikdienā brauc pie auto stūres.

3. Vadības loma

Foto: Pexels

Statistikas dati un analīzes dati pierāda, ka sievietes daudz veiksmīgāk spēj vadīt kolektīvu par vīriešiem. Turklāt sievietes savos uzskatos tiek raksturotas arī kā “vairāk principiālas”, kas ilgtermiņā kompānijai dāvā pozitīvus rezultātus. Sieviešu veiksmīgā vadība daļēji tiek skaidrota ar to, ka atšķirībā no vīriešiem, sievietes spēj domāt “sīkumaini” atšķirībā no vīriešiem, tāpēc daudz biežāk paredz dažādus iespējamos sarežģījumus un riska faktorus.

Saistītie raksti
LA.lv