Kā zināms, vīrieti vislabāk raksturo nevis vārdi, bet darbi. Tāpēc par viņa jūtu patiesumu attiecībās ideāli var spriest pēc viņa rīcības. Vīrieti, kurš burtiski nespēj dzīvot bez mīļotās sievietes, raksturo šīs trīs lietas. Ja tu vīrieti pamanīsi kādas no šīm trim pazīmēm, zini – viņa jūtas ir īstas un spēcīgas.

1. Viņš iznanto jebkuru izdevību, lai ar tevi satiktos

Mīlošs vīrietis nemeklē iemeslu, lai satiktos ar tevi. Pat visnenozīmīgākais iemesls var kļūt par iemeslu, kāpēc viņš tevi vēlas satikt. Tas ir gluži pašsaprotami, ja cilvēks ir iemīlējies. Bez tam, šīs tikšanās reizes sniedz viņam kā gandarījumu, tā prieku, un viņš centīsies izdarīt visu, lai satiktos ar tevi ātrāk.

2. Viņš centīsies tevi iepriecināt

Iemīlējies vīrietis centīsies sievieti iepriecināt ar to, ko viņš spēj: ar komplimentiem, dāvanām un iespaidiem. Tāds vīrietis centīsies piepildīt jūsu sapni – uzdāvinot tev to, ko kāroji vai aizvedot tevi uz vietu, par ko sapņoji. Itin visas dāvanas no viņa puses būs personalizētas un sirsnīgas.

3. Viņš “neplātīsies” ar šīm attiecībām

Ja vīrietis ir pa īstam iemīlējies, tas viņam ir ļoti intīmi. Viņš ar šīm sajūtām “neplātīsies” ne draugu, ne tuvinieku lokā. Drīzāk viņš baidīsies, ka tās kāds var “noskaust”, kas nozīmē, ka visdrīzāk viņš nemaz nemēģinās daudz par tām runāt un spriedlēt ar kādu.

Ja tu vīrieti pamanīsi kādas no šīm trim pazīmēm, zini – viņa jūtas ir īstas un spēcīgas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem