Kokteilis
Stilo

3 lietas, kas vīriešiem patīk sievietes izskatā0

Foto: Pexels

Daudz ir gan lasīts, gan rakstīts par to, ka vīriešu gaumei netīk pārāk spilgts un uzkrītošs sieviešu grims. Taču mēs, sievietes, labi zinām, ka par sevi ir jārūpējas un jāizskatās koptām, lai nezaudētu pievilcību viņu acīs. Kā atrast zelta vidusceļu starp vīrieša simpātijām un piemērotu grimu?

Lūk, 3 lietas, kam vīrieši jūsu grimā pievērš uzmanību:

1. Veselīga sejas āda

Foto: Pexels

Pasaulē ir tik daudz un dažādu sieviešu – gaišmatainas, tumšmatainas, kā arī ar atšķirīgu ādas krāsu un arī vīriešiem ir ļoti dažādas gaumes. Taču par vienu var būt pilnīgi drošs: vīriešiem patīk sievietes ar veselīgu, koptu sejas ādu, samērīgu grimu un nevainojamu smaidu.
Apgalvot to, ka vīrieši nepievērš uzmanību sievietes grimam ir nepareizi – viņi pamana gan tavas dūmakainās acis, gan sarkani krāsotās lūpas. Neskatoties uz to, ka daudziem vīriešiem labāk patīk dabīgs skaistums un neuzkrītošs meikaps, viņi ne vienmēr apzinās, ka uz tavas sejas jau ir gan tonālais krēms, gan acu tuša, gan lūpu spīdums.
Stipro dzimumu viennozīmīgi piesaista veselīga un mirdzoša sejas āda. Ja uz tavas ādas ir kādi defekti, kurus tu vēlētos noslēpt no viņa acīm, izmanto konsīleri. Izmantojot pārāk biezus un “neelpojošus” tonālos līdzekļus tu savus sejas ādas defektus padarīsi vēl redzamākus, turklāt šāds meikaps rada maskas efektu. Tu taču to nevēlies! Lai ādai piešķirtu skaistu un veselīgu mirdzumu, papildus neaizmirsti izmantot vaigu sārtumu.

2. Skaistas lūpas

Foto: Shutterstock

Lūpas ir viena no jutekliskākajām ķermeņa vietām, kur vīriešu skatieni kavējas bieži. Un akcentēt tās vajadzētu pavisam noteikti. Tu vari izmantot spilgtu toņu matētas lūpu krāsas, vari izmantot lūpu spīdumu vai vienkārši higiēnisko lūpu krāsu.
Taču atceries, ka lūpu ādas stāvoklis ir daudz svarīgāks par izvēlēto kosmētisko līdzekli. Ja pēc ziemas, piemēram, tavas lūpas ir sausas un lobās, izārstē tās un tikai tad krāso tās ar dekoratīvo lūpu krāsu. Ja tavu lūpu āda nav pārlieku perfekta šobrīd, iesakām izmantot lūpu spīdumus: tie palīdz noslēpt trūkumus un rada pilnīgāku lūpu efektu.
Vēl kāda būtiska nianse – kontūrlīnijas: lai lūpu krāsa būtu pēc iespējas noturīgāka un neizsmērētos, izmanto lūpu zīmuli. Ja tu vēlies nedaudz “palielināt” vizuāli savas lūpas, dari to ļoti delikāti: kontūrlīnijai nevajadzētu pārsniegt tavu dabisko lūpu maliņas kā par pusmilimetru. Daudzas sievietes uzskata, ka vīrieši neredz šīs “korekcijas”, apbēdināsim jūs – redz un kā vēl!

3. Akcentētas acis

Foto: Unsplash

Pamudināt vīrieti uz komplimentiem var palīdzēt pareizais grims. Ideāls veids, kā akcentēt acis ir tā saucamais dūmakainais grims. Taču ir svarīgi ņemt vērā, ka smoky grimam ir jābūt skaistam, gaumīgam un ļoti mērenam, turklāt jāizvēlas tādas acu ēnas, kas akcentē tavu dabisko acu krāsu. Pretējā gadījumā tu nevis iegūsi pievilcīgu meikapu, bet izskatīsies pēc bēdīgas pandas.
Šādu grimu var radīt ar mīksta acu zīmuļa palīdzību, ko nepieciešams rūpīgi iztušēt, kā arī palīgā ņemot acu ēnu paleti. Ja tev katastrofāli pietrūkst laika tādam “eksperimentam” kā smoky eyes grimam, palīgā var ņemt krēmveida acu ēnas – tās palīdzēs radīt skaistu acu grimu pāris sekunžu laikā.

LA.lv