Kokteilis
Iekārto

3 lieliskas idejas svētku gaismu dekorācijām: tās radīs patiesu prieku un siltumu mājoklī0

Foto: Shutterstock

Tuvojoties gada gaidītākajiem un ģimeniskākajiem svētkiem, ikviens domā par sava mājokļa izdekorēšanu atbilstoši svētku tradīcijām. Ņemot vērā, ka Ziemassvētki mūsu platuma grādos tiek svinēti gada tumšākajā un aukstākajā laikā, vērts padomāt par dekorācijām, kas mājokli piepildīs ar gaismu un siltumu. Viens no ziemas saulgriežu rituāliem ir gaismas un saules godināšana, kad beidzoties tumšajam un aukstajam laikam, saule atkal paceļas augstāk, lai sildītu zemi. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka mājokli dekorējam ar dažnedažādākajiem gaismas avotiem: gaismiņu virtenēm, laternām, izgaismotām zvaigznēm, svecēm un šajos svētkos kurinām kamīnu.

Lūk, 3 lieliskas idejas svētku dekorācijām, kas palīdzēs mājās radīt siltu un gaišu svētku noskaņu.

1. Spilgti izgaismotas svētku zvaigznes

aaa

Šīs svētku zvaigznes patiesi ir vieni no Ziemassvētku dekoriem, kas mājās palīdz radīt papildu dzirksti, svētku noskaņu, mājīgumu un miera sajūtu. Dekorē māju ar mirdzošām svētku zvaigznēm un papildini tās ar piecstaru zvaigznēm, kas veidotas no kāda cita materiāla. Telpai automātiski tiks piešķirta pasaku valstības gaisotne. Turklāt tā būs kā radīta, lai šo mirdzošo svētku zvaigžņu gaismā ģimenes lokā malkotu siltu tēju vai karsto šokolādes dzērienu.

2. Adventes vainagi

sss

Mūsdienās veidojot Adventes vainagu iespējams izpausties ļoti radoši un izmantot visdažādākos dabas materiālus. Nepieciešams tik vien kā celma fragments, puķu pods vai grozs, koka kaste vai burciņas. Un rotā to ar čiekuriem, ogām, zariem, sūnām, virvītēm, burciņām, ogām un pats galvenais – svecēm. Sveces mājās ienes īpašu, pat mazliet maģisku gaismiņu un siltumu. Turklāt Tuvojoties Ziemassvētkiem, katrā adventē šī gaismiņa paliks tikai lielāka.

3. Kamīna un sveču gaisma

ddd

Ziemassvētkos un to gaidīšanas laikā iedegts kamīns un sveces rada citādu, daudz īpašāku un romantiskāku noskaņojumu, ko papildina siltums un maiga gaisma. Sveces iespējams aizdegt jebkurā mājoklī, taču ar kamīnu ir citādāk. Ja tavā mājoklī nav kamīna, tad esi radošs šajos Ziemassvētkos un izveido stilizētu kamīnu. Turklāt, lai radītu siltuma un gaismas efektu, aizdedz tajā sveces. Pašu kamīnu vari dekorēt ar Ziemassvētkiem atbilstošiem rotājumiem – skujām, spīdīgām bumbām, svecēm un citiem mīļiem Ziemassvētku aksesuāriem.

LA.lv