Kokteilis
Iekārto

3 krāsu kombinācijas, kas interjerā piešķirs svētku noskaņu0

Foto: Fotolia

Ir pienācis laiks sākt gatavoties gaidāmajiem Ziemassvētkiem un Jaungadam. Lai interjerā radītu svētku noskaņu, pietiek vien ar pāris aksesuāriem un attiecīgām krāsām, lai telpa pilnībā mainītu vizuālo tēlu. Par Ziemassvētku tradicionālajām krāsām uzskatāmas sarkanā un zaļā krāsa. Taču ir vēl daudzas citas, oriģinālākas krāsas, kuras telpai piešķirs svētku noskaņu un liks tev justies kā ziemas pasakā.

1. Krāšņie maigi rozā un rozā zelta toņi

aaa

Šī krāsu kombinācija ir satriecoša. Izrotā mājokli ar lielām, rozā zīda bantēm, papildini tās ar maigi rozā stikla rotājumiem un dekoriem rozā zelta tonī. Šīs krāsa interjeru padarīs elpu aizraujošu. Turklāt, tās viegli kombinējamas ar dekoriem zelta, sudraba, vara un baltā krāsā.

2. Maigie jūras zilie, tumši zilie un vara toņi

sss

Lai arī baltā, vara un zilo krāsu kombinācija varētu šķist ļoti ikdienišķas, jāatzīst, ka šī ir viena no ideālākajām kombinācijām, lai mājās radītu ziemīgu noskaņu. Dažādu formu un izmēru dekori šajās krāsā gluži vai piepildīs istabu ar Ziemassvētku vēsmām. Šo krāsu dekorācijas piestāvēs interjeram, kura pamatā ir citi zilie, pelēkie toņi un koka elementi.

3. Tradicionālie zelta un sudraba toņi

ddd

Baltas, zelta vai sudraba bantes un citi dekori telpu interjerā piešķirs klasisku Ziemassvētku sajūtu. Šīs krāsas interjerā telpā ienesīs daudz gaismas un mirdzuma. Tā padarīs telpu greznu, mājīgu un omulīgi siltu. Šāds telpas dizains gaidot tuvojošos svētkus šādā telpā, nesīs daudz prieka un iedvesmu radošām idejām Ziemassvētku dāvanām.

LA.lv