Kokteilis
Stilo

3 kļūdas skaistumkopšanā, kas tavu izskatu padara “lētu”0

Foto: Pixabay

Šie skaistumkopšanas triki var šķist pievilcīgi un moderni. Bet tikai tajā gadījumā, ja jūs nākat no maza ciematiņa dziļos laukos. Jo patiesībā šīs trīs skaistumkopšanas kļūdas jums nepiedos neviens – jūsu izskats momentā kļūs “lēts”.

Atcerieties, ka ar kosmētiku var panākt ļoti daudz. Tā var padarīt jūs pamanāmas, spilgtas, var palīdzēt arī noslēpt dažādas nepilnības, taču var arī jūsu izskatu padarīt vulgāru un lētu.

Un, tā, noskaidrosim, kādas kļūdas, izmantojot kosmētiku, nekad nevajadzētu pieļaut!

Biezas acu līnijas

Uzzīmēt skaistas acu līnijas uz augšējo plakstiņa ne katrai ir pa spēkam. Parasti ir jābūt labi ietrenētai rokai, lai šīs līnijas izdotos šauras un veiklas. Parasti, tās zīmējot, viena izdodas biezāka par otru un šādos gadījumos klasiskā kļūda, ko sievietes pieļauj – šaurāko līniku padara biezāku, lai tās abas būtu vienādas. Taču, būsim godīgi, biezas plakstiņu līnijas izskatās atbaidoši. Un apkārtējie to pamanīs uzreiz. Tādas kļūdas nepiedod.

2. Gari, spilgtu krāsu nagi

Par to, ka mūsdienās tas izskatās bezgaumīgi zina ikviens manikīra meistars, taču dažkārt klienta vēlēšanās ir likums, ko nevar pārkāpt. Rezultātā no vēlmes būt modernai jūs patiesībā kļūstat par konstru ar gariem, krāsainiem nagiem, kas, starp citu, iedveš šausmas arī vīriešos.

3. Bieza tonālā krēma kārta

Neprotat kārtīgi un kvalitatīvi iztušēt tonālos līdzekļus uz sejas ādas? Šāda problēma varētu rasties ikvienai sievietei, ja tas tiek darīts 5 minūtes pirms tam, kā jāiziet no mājas. Jebkurš, kurš jūs ieraudzīs šādā paskatā, iztēlosies, cik sver kosmētika, kas atrodas uz jūsu sejas. Bez tam, izskatās šī kļūda gluži vienkārši neestētiski. Uzklājot tonālo krēmu noteikti ir jāizmanto gan grima bāze, gan jāprot tonālos līdzekļus izlīdzināt. Atcerieties, ka tonālais krēms palīdz izlīdzināt ādas nepilnības un izskatīsies labāk ādas tonim, bet pašam līdzeklim uz sejas jāpaliek “nemanāmam”. Nekādā gadījumā neuzklājiet uz sejas šo kosmētisko līdzekli pārāk biezā kārtā. Tas vienā acumirklī sabojās jūsu kopējo vizuālo tēlu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
2 stundas
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
34 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda