Kokteilis
Mīli

3 intimitātes noslēpumi: tiem piekritīs ikviens, kas ir laimīgās attiecībās0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Ikviens savā dzīvē ir pelnījis izjust baudpilnu seksu. Protams, dažkārt tas var būt neērts, neskaidrs, pat kļūdains, bet tieši tas katru no mums šajā jomā pilnveido.

Intīmajām attiecībām būtu jābūt jautrām un apmierinošām. Tām vajadzētu abiem attiecību partneriem likt justies lieliski kā iekšēji, tā ārēji. Laimīgi pāri nekad nesūdzas par savām intīmajām attiecībām, jo gluži vienkārši viņu attiecību pamatā ir lielisks sekss. Turklāt, viņi ir atklājuši 3 noslēpumus, kas neļauj seksam kļūt garlaicīgam, savtīgam un neērtam.

Lūk, 3 intimitātes noslēpumi, kas ir laimīgu attiecību pamatā:

1. Seksam jābūt emocionālam un baudāmam

Foto – Fotolia/tverdohlib

Laimīgu attiecību pamatā ir kvalitatīvs un izjusts sekss, tāds, kas iepriecinās un liks justies apmierinātiem abiem attiecību partneriem. Tātad, nav svarīgi cik daudz un cik bieži jūs ar to nodarbojaties, bet gan cik patīkams jums abiem tas ir brīdī, kad ar to nodarbojaties. Pilnīgi noteikti nav jēgas no seksa vairākas reizes dienā, ja tas kādai no attiecību pusēm nesniedz baudu, tas attiecības tikai pasliktina. Tā vietā komunicējat savā starpā, uzzināt, kas jums patīk un kas nē. Un pat, ja sekss ir tikai pāris reizes nedēļā vai mēnesī, tam jābūt tādam, kad šķiet, ka nekā labāka uz pasaules nav.

2. Partnera orgasms vienmēr ir svarīgāks

Foto: Shutterstock.com

Ja seksa laikā tu domā tikai par baudas gūšanu sev un pat necenties pārliecināties vai arī tavs partneris jūtās lieliski, nostādīs tevi tikai muļķes lomā. Katrs laimīgs pāris tev atklās, ka vissvarīgākais labas seksuālās dzīves noslēpums ir seksa kulminācijas laikā aizsūtīt partneri 5 sekunžu lidojumā uz paradīzi, izjūtot pilnīgu orgasmu. Sniedzot tik spēcīgas vibrācijas un baudu partnerim arī tav ķermenis jutīsies fantastiski. Turklāt, ja abi divi dzīvosiet ar šādu pārliecību, varu garantēt, ka partneris tev parādā nepaliks un arī tu izjutīsi tik pat kaislīgu baudu.

3. Intīmajās attiecībās regulāri jāievieš kas jauns

Foto: Shutterstock.com

Ja tu nebūsi gatava eksperimentēt intīmās attiecībās, tad varu garantēt, ka agrāk vai vēlāk tās sāks pasliktināties. Negaidi, ka sekss var palikt jautrs, aizraujošs un tikpat svaigs kā līdz šim, ja tajā nav nekādu jaunu vēsmu. Esi atvērta eksperimentiem gultā, izmēģini ko jaunu – pozu, rotaļlietu, apakšveļu, vietu un vari būt droša, ka šādā gadījumā intīmas attiecības ar laiku kļūs tikai labākas. Sekss var sākt šķist garlaicīgs, ja tam vairs nepievērs uzmanību. Turklāt, sekss tāpat kā attiecības un tavs partneris nav pašsaprotami, tev kaut kas ir jādara, lai pēc tam baudītu kaisles un baudas augļus.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
39 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
50 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
47 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
38 minūtes