Kokteilis
Ceļo

3 iemesli, kāpēc nedēļas nogales atpūta Pērnavā ir ideāla0

Publicitātes foto

Pērnava, ko dēvē arī par Igaunijas vasaras galvaspilsētu, ir lielisks galamērķis laiskām SPA brīvdienām un gardēžiem. Tev nav jāmeklē tālas kūrorta pilsētas. Tikai divas trīs dienas Pērnavā un tu atgriezīsies mājās, pozitīvi uzlādējies.

Mēs apkopojām labākās vietas Pērnavā brīvdienām – top 3 SPA kūrorti, lielākais ūdens parks un restorāni.

1. Top 3 SPA Pērnavā

SPA kūrorts un viesnīca “Igaunija”
Kūrorts “Igaunija” veidots, iedvesmojoties no Igaunijas dabas un tradīcijām. SPA ik dienas saņem pozitīvas atsauksmes no apmeklētājiem, pateicoties tā 9 piedāvātajām saunām un citām lieliskām iespējām. SPA priecē ar privāto saunu, igauņu saunas tradīcijām un zāļu vannām, āra terasi ar burbuļvannām, Nāves jūras baseinu un arī baseina bāru. Te tiek piedāvātas arī īpašas igauņu procedūras un Sundari procedūras, kuru izcelsme ir meklējama Indijā. Šis SPA priecē arī ar sāls galda procedūrām, kas ir unikālas Igaunijā.

Hedonas SPA un viesnīca

Publicitātes foto

No Hedonas SPA paveras brīnišķīgs skats uz Pērnavas pludmali. Šis SPA ir izveidots vēsturiskajā dubļu terapijas ēkā, kas spēj pārsteigt arī ar tās arhitektūru. Hedonas SPA un viesnīcas sauklis ir “Bauda dzīvot šeit”. Izbaudi sauli, pludmali, šī SPA dažādos baseinus, saunas, terasi un dažādu valstu SPA tradīcijas un procedūras. Šeit ir ieviests arī īpašs klusais SPA – mierpilnai relaksācijai. Tas iekļauj tepidāriju, kaldāriju, lakonikumu, sāļā ūdens baseinu, tvaiku saunu, masāžas baseinu, kāju vanniņas, somu saunu, atpūtas zonu un āra baseinu. Ja vēlies rast patiesu mieru – meklē to šeit.

“Viiking” SPA un viesnīca
Šis SPA piemērots ārstniecības procedūrām. Tas atrodas īsa gājiena attālumā no pilsētas centra un pludmales. Šeit iespējams baudīt baseinu ar dažādām atrakcijām, upes straumes ūdeni, bērnu baseinu, sāls tvaika saunu, aromātisko tvaika pirti, somu saunu, samāriju, japāņu baseinu. Te tiek piedāvāti īpaši ārstēšanas un relaksācijas komplekti. Masāžas, hidroterapija, kineziterapija, elektroterapija, siltā un aukstā terapija būs lieliski piemērota, lai uzlabotu veselību un pilnībā atpūstos.

2. Lielākais akvaparks Igaunijā atrodas Pērnavā

Publicitātes foto

Tervise Paradiis SPA viesnīca un akvaparkā peldētāji var baudīt ūdenskritumu, spirālveida kalnu upi, kāpšanas sienu, silto āra baseinu visa gada garumā un ūdens bāru, neizkāpjot no baseina. Drosmīgākie var lekt no 4 metru augsta tramplīna un nirt pat 4 metru dziļumā. Vairāki slidkalniņi sākas 11 metru augstumā, garākais slidkalniņa nobrauciens ir 85 metru garš un īsākais būs paredzēts arī visjaunākajiem peldētājiem. Tervise Paradiis iepriecinās arī ar somu un tvaika pirti. Šis akvaparks 2018. gadā ieguvis izcilības sertifikātu no TripAdvisor, kura vērtējums balstīts uz apmeklētāju atsauksmēm!

3. Labākie restorāni un kafejnīcas Pērnavā

Restorāns “Ammende Villa”
Šeit zivis tiek piegādātas no vietējiem Pērnavas zvejniekiem, bet dārzeņi no vietējiem lauksaimniekiem un garšaugi – no villas dārza. Šī ir vieta sajūtām, ne tikai lieliska ēdiena nobaudīšanai.

“Lime lounge”

Publicitātes foto

Šis restorāns izmanto laimu visos piedāvātajos kokteiļos un arī ēdienos. Jau 4 gadus ik gadu tas saņem dažādas atzinību balvas un lieliskas atsauksmes no saviem apmeklētājiem.

Restorāns “Raimond”

Publicitātes foto

Iedvesma šī restorāna ēdieniem ir aizgūta no ziemeļvalstu garšām. Šeit ēdienu gatavošanā tiek izmantoti vietējie produkti, no kuriem liela daļa audzēti tepat restorāna apkārtnē.

Kafejnīca “MUM”

Publicitātes foto

Modernās Eiropas garšas un kafejnīcas iespaidīgi košais un krāsainais dizains liek šeit iegriezties ļoti daudziem apmeklētājiem.

Restorāns “Mon Ami”

Publicitātes foto

Šīs vietas mājīgais un vēsturiskais interjers būs lieliska vieta, kur nobaudīt vienkāršus, bet elegantus ēdienus, kas pagatavoti no sezonāliem produktiem.

Restorāns “Piparmünt”

Publicitātes foto

Vēl viena vieta, kura piedāvā nobaudīt vietējās garšas – šeit ēdienkarte mainās ik pa 3-4 nedēļām, balstoties uz to, ko daba un jūra šajā sezonā piedāvā. Arī šis restorāns pats audzē garšvielas, ko izmanto saviem ēdieniem.

“Rannahotell” viesnīcas restorāns
Viens no iecienītākajiem restorāniem Pērnavā. Papildus tā internacionālajai ēdienkartei, te tiek piedāvāti arī tie klasiskie ēdieni, kas šeit bija jau pirmajā restorāna darbības gadā – 1937.

Kafejnīca “Mahedik”
Pirmā kafejnīca Pērnavā, kur ēdieni tiek gatavoti tikai no bioloģiskas pārtikas. Īstena veselības un vietējo produktu garša.

LA.lv