Kokteilis
Dzīvo

3 iedvesmojošas idejas, kā dekorēt kamīnu atbilstoši Ziemassvētku tradīcijām0

Foto-Shutterstock

Vai tev nepieciešamas jaunas idejas Ziemassvētku dekoriem, jo iepriekšējo gadu rotājumi jau apnikuši? Turklāt vēlies mājoklī radīt vēl nebijušu svētku sajūtu? Šobrīd aktuālas ir dažādas krāsas un stili pēc kā vadīties, dekorējot mājokli.

Kamīns ir tā vieta mājoklī, pie kura ir īpaša vēlme uzkavēties dzestrajos ziemas vakaros, jo tā uguns piepilda māju ar maigām un siltām sajūtām. Iedvesmojies kombinēt ierastās dekorācijas ar ko jaunu, vai tieši pretēji, veido dekorācijas pats. Dekorāciju veidošana ir lieliska nodarbe, ko darīt visai ģimenei kopā. Esam apkopojuši 3 iedvesmojošas idejas, kā dekorēt kamīnu atbilstoši Ziemassvētku tradīcijām. Šīs dekorācijas mājoklim piešķirs patiesi krāšņu un greznu svētku sajūtu.

1. Flora un fauna

aaa

Izmanto dažādus dabas materiālus, lai rotātu kamīnu atbilstoši svētku noskaņai, piemēram, lapām, skujām, čiekuriem, koku zariem vai ziediem. Dabas materiālu izmantošana svētku rotājumos mājoklī ienesīs īstenu meža un dabas sajūtu, kas kopā radīs patiesi patīkamu auru. Savukārt ar faunu nav jāsaprot reālu meža dzīvnieku izmantošanu rotājumos. Ja esi kaislīga medniece vai medību cienītāja, vari izmantot dzīvnieku ragus vai ādas. Svarīgi ir radīt vizuāli estētisku mākslas darbu – gleznu, kas telpai piešķir īpašu noskaņu. Turklāt Ziemassvētku laikam meža tēma ir ļoti tuva.

2. Lielas un spožas eglīšu bumbas

sss

Šis dizains sevī ietver spilgtas krāsas un apjomīgas formas. Šāda veida kamīna dekorēšana ir tieši laikā, ja vēlies telpai piešķirt efektīvu akcentu un mājokli pārvērst līdz nepazīšanai. Jāpiemin gan, ka, ja izvēlies dekorēt kamīnu tik apjomīgi, tad arī vērst uzmanību uz to, ka tas ir telpas galvenais un vienīgais svētku dekors.

3. Baltās ziemas ciemata sižets

ddd

Balto Ziemassvētku ciematiņu tematika rotājumu veidošanā vienmēr ir bijusi aktuāla, un vari būt droša, ka šis gads nav izņēmums. Papildini balto ziemas ciematiņu ar zelta un misiņa krāsas elementiem, un sezonai aktuāliem zaļumiem – skujām. Tāpat svarīgi izmantot ari sveces, tās simbolizē gaismu un rada vizuālu siltumu. Kopējā dekorācija radīs ļoti maigu, siltu un mierpilnu sajūtu mājoklī.

LA.lv