Kokteilis
Dzīvo

3 horoskopa zīmes, kuras mīl tikai pašas sevi0

Foto: Pexels

Patmīlība ir daudzu cilvēku viena no rakstura iezīmēm, bet ir horoskopa zīmes, kurām raksturīgs būt pilnībā pārņemtiem tikai ar sevi. Viņi citus neievēro, jo viņiem neviens nav vajadzīgs.
Egoistiskas un pārmēru patmīlīgas horoskopa zīmes nav viens un tas pats. Cilvēki var sekot saviem mērķiem, visu darot tikai sevis dēļ, bet patmīlību neizrādīt. Tad kā gan atpazīt patmīlīgu cilvēku? Astrologi un psihologi vērš uzmanību uz trīs horoskopa zīmēm, kurām bieži vien ir nepārvarama vilkme uz patmīlību.

Dvīņi

Cilvēkiem var likties, ka Dvīņi māk mīlēt. Protams, viņi zina, kas ir mīlestība pret citu cilvēku, bet šīs jūtas tik un tā viņiem ir otrajā vietā. Kas vēl jo bīstamākus dara šīs zīmes pārstāvjus, tad tā ir dabas dotā prasme slēpt pārmērīgo patmīlu. Viņi māk mīlēt divus cilvēkus vienlaicīgi, turklāt pirmais cilvēks ir viņi paši, bet otrais var būt jebkurš.
Dvīņi dievina sevi, bet ne kā narcisi, bet vienkārši nekad nerēķinās ar citu prioritātēm. Vairāk nekā jebkuram citam viņiem ir vajadzīga brīvība attiecībās. Ja viņi kaut ko grib, tad tu vai nu esi kopā ar viņu, vai – nē, bet savu lēmumu viņi nemainīs. Principā ar to var sadzīvot, ja esat gana diplomātiski. Dvīņiem ir grūti gūt veiksmi mīlestībā savu bezprincipu dēļ.

Vērsis

Vērši, īpaši sievietes, ir tipiski narcisi. Šiem cilvēkiem patīk tīksmināties par sevi, apzinoties savu skaistumu. Ja pajautāsi viņam, ko viņi uzskata par visskaistāko cilvēku pasaulē, tad ar augstu ticamības pakāpi viņi teiks, ka visskaistākie ir viņi paši. Vēršiem ir ne tikai svēta pārliecība par savu skaistumu. Viņi ir absolūti pārliecināti, ka viņu formas un proporcijas ir ideālas. Pat ja viņi atzīstas, ka būtu vērts apmeklēt sporta zāli, lai nomestu liekos kilogramus, jūs tik un tā neatradīsiet skaistākus cilvēkus par viņiem.
Principā ar tādu patmīlu var sadzīvot, bet ja tevi jau sākotnēji tas tracina, tad labāk pat nemēģini sadzīvot ar Vērsi. Atpazīt Vērsi, kurš atbilst dotajam aprakstam ir viegli – viņa telefonā ir daudz selfiju vai fotogrāfijas, kurās viņš vai viņa ir vieni. Šajā ziņā Vērsiem var līdzināties arī Vēži, bet viņu narcisms nav tik atklāts un spēcīgs.

Lauva

Lauvas visu dara sevis dēļ, bet neslēpj to tā kā Dvīņi. Vēl viņiem ir tieksme tīksmināties par sevi tāpat kā Vēršiem. Principā tie ir vispatmīlīgākie cilvēki pasaulē. Gadās brīži, kad viņi kaut ko dara arī citu labā, bet tas notiek reti. Apkārtējo palīdzību Lauvas neaizmirst, bet citiem palīdz tikai tad, kad viņiem pašiem nav problēmu.
Ja cilvēki spētu kļūt par tādiem supervaroņiem kā rāda kino, tad starp Lauvām tādi būtu mazākumā, jo viņi vispirms atrisinātu savas problēmas un tikai pēc tam palīdzētu citiem. Lauvām patīk kaut ko darīt citu labā, bet tikai tādā gadījumā, ja tas palīdzēs celt viņu reputāciju. Gaidīt no viņiem altruismu nav vērts.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv