Kokteilis
Dzīvo

3 efektīvi rituāli, kas palīdzēs piesaistīt naudas veiksmi0

Foto: Pexels

Dažiem cilvēkiem ir labs darbs, kas nodrošina viņiem regulārus finansiālus ienākumus, bet viņi vienalga nokļūst regulārās naudas grūtībās. Daudzi cilvēki nespēj izprast, kāpēc šīs problēmas viņus regulāri piemeklē? Naudas trūkuma iemesli var būt ļoti daudzi, un ir svarīgi no tiem tikt vaļā īstajā laikā. To var izdarīt vairākos veidos, lūk, 3 veidi, kas ir pierādījuši savu efektivitāti.

Sākotnēji gan vajadzētu atrast iemeslus, kāpēc naudas grūtības piemeklē. Negatīvā enerģija ir spējīga “pārtraukt” naudas plūsmu, kā rezultātā, cilvēks nonāk pastāvīgās finansiālās grūtībās. Vienkāršiem vārdiem runājot – kaut kādas negācijas atraida naudas enerģiju, ar ko cīnīties ir ļoti grūti. Tas tāpēc, ka naudas enerģija ir ļoti “jūtīga”. Tā reaģē gan uz emocijām un bailēm, ko izjūt cilvēks, un dažkārt tieši tas arī tam var traucēt. Piemēram, tādas īpašības kā skaudība, slinkums, skopums arī traucē naudas enerģijai un piesaista dažādas citas papildus problēmas. Ja jūs šādas sajūtas izjūtat, jums ir jāstrādā pašam ar sevi.

Tāpat arī jāsaprot, ka finansiālas grūtības jūs noteikti piemeklēs tad, ja jūsu tēriņi būs nekontrolēti. Katram cilvēkam ir vēlme kaut ko iegādāties, bet jebkurā gadījumā – šie pirkumi ir rūpīgi jāplāno.

Bet tagad noskaidrosim, kā atjaunot naudas enerģiju un kādi ir 3 efektīvākie veidi:

Pirmais veids: attīri māju no negācijām

Foto: Pexels

Pirmais veids, lai tiktu vaļā no finansiālām problēmām ir visvienkāršākais – jums vienkārši ir jāiztīra māja un jātiek vaļā no vecām, nevajadzīgām mantām. Kā jau raksta sākumā minējām – enerģētika ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jums var trūkt naudas.

Sāciet uzkopšanu no vistālākās istabas, kas atrodas no ieejas, virzieties uz durvju pusi, lai tādā veidā negatīvā enerģija tiktu “izslaucīta” ārā. Nedrīkst aizmirst par grūti pieejamām vietām, tā kā cilvēki visbiežāk tām pievērš maz uzmanības, tā dēļ negatīvā enerģija tur uzkrājas daudz vairāk, kā citās vietās mājā. Notīriet arī lampas, figūriņas plauktos, izmazgājiet aizkarus. Neaizmirstiet nomazgāt lieveni, palodzes un ārdurvis.

Ja jūs vēlaties no sliktās enerģijas tikt vaļā uz visiem laikiem, jums ir jātiek vaļā no dažām mantām. Pirmkārt, tas attiecas uz priekšmetiem, kas jums saistās ar negatīvām emocijām un atmiņām. Lietas, kas jūsos izraisa dīvainas, nepatīkamas emocijas arī ir jāizmet.

Otrais veids: naudas talismani

Foto: Pexels

Naudas talismani ir viens no efektīvākajiem veidiem tikt galā ar finansiālām problēmām. Ļoti bieži cilvēki izmanto ķīniešu monētiņas kā talismanus. Šo monētu nepieciešams apvārdot pilnmēness naktī – ielieciet to uz nakti glāzē ar ūdeni tā, lai uz tās spīdētu mēness gaisma. Pēc tam sakiet: “Lai viena monēta atnes veselu bagātību”.

No rīta izņemiet monētu no ūdens un ielieciet to maciņā, vēlams, atsevišķā nodalījumā, lai nejauši to nepazaudētu vai neiztērētu.

Trešais veids: vienkāršs rituāls

Foto: pexels

Lai piesaistītu naudas veiksmi, jūs varat izmantot arī vienkāršu rituāli. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams: jauns naudas maks, pačulijas eļļa un papīra nauda.

Vēl mūsu senči izmantoja pačulijas eļļu, lai piesauktu naudas veiksmi, jo tieši šai eļļai piemīt šāda enerģētika. Nopērciet jaunu naudas maku un pirms sākt to lietot, iepiliniet tajā dažus pilienus pačulijas eļļas, bet pēc tam tur ielieciet vienu papīra naudu. Pēc tam diennakti maku nedrīkst izmantot.

Pēc 24 stundām jūs makā varat ielikt pārējo naudu. Periodiski maciņā iepiliniet pačulijas eļļu, lai naudas enerģija neizzustu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv